Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kezdenétek egy ilyen...

Mit kezdenétek egy ilyen anyóssal?

Figyelt kérdés

A férjem anyja tegnap hozta a húsvéti "csomagot" a kislányunknak, benne teljesen rossz méretű és gusztustalan ruhákkal. Mivel más is volt ott, mikor jött, nem akartam bunkó lenni, de este megnéztem, és szívem szerint kidobnám. Címke egyiken sincs természetesen. De látszik (és tudom is, mert láttam a boltban ahol vette), hogy ez a hibás, leselejtezett készletből van.

Szívem szerint bedobnám neki az udvarba, vagy nem is tudom.

Ne értsetek félre, nem az árával van bajom. Csak ott a többi unoka, akikre mindig van ideje (és pénze), a mi lányunk pedig magasról le van tojva. Távolság nincs köztünk, kb 2 percnyi, mégsem láttuk itt 3 hónapja.

A sok szemétkedése miatt megérdemelte volna tegnap is, hogy mások előtt szégyenítsem meg azzal, hogy visszaadom neki a csomagot, de nem akartam erre a szintre süllyedni.

Inkább ne hozott volna semmit, vagy 1 tejszeletet, de az, hogy ideállít ilyenekkel, megint bebizonyította, hogy mennyire lesz@rja a kislányunkat.

Tudom, velem van baja, ugyanis elvettem a kicsi fiát, meg a kislányunk is rám hasonlít (már párszor pedzegette is, hogy a férjem vonásait nem is lehet látni, és röhögve mondta, hogy lehet kéne egy teszt, persze erről a férjem nem tud, nem mondtam el neki. Természetesen a férjemé a gyerek, és érdekes módon csak anyós nem látja benne a saját fiát, mindenki más igen.)

Köszönöm!


2022. ápr. 21. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Én a te helyedben ezek után amit mondott hogy kéne egy teszt szóltam volna a férjemnek és a ajándékot mondtam volna hogy máskor ne is hozzon inkább semmit...
2022. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

A vénasszonnyal nem lehet mit kezdeni, mert az ilyen már ganénak születik.

A ruhákat add rászorulóknak vagy dobd ki.

2022. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes egy anyósod van.

Mit kezdenék vele? Semmit. Örülnék neki ha hónapokig nem látnám. Mi az hogy elvetted tőle a kicsi fiát? Olyan sok anya érez így... de miért? (Mármint anyósodra értem) éljen ott nála élete végéig vagy mi? Ez olyan beteges dolog. Nekem.is fog fájni ha a gyerekem elköltözik majd valahova. De tudom ez az élet rendje. Párt keresni családot alapítani.

Én csinálnék egy tesztet. És odaadnám neki. És talán észre veszi mennyire sértő az ilyen. H

2022. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Van annyira alattomos, hogy letagadja ezt is, ahogy sok mást is. Szóval én ezt már elraktároztam magamban.
2022. ápr. 21. 13:40
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Ajándék, megköszönöd, aztán csinálsz vele amit akarsz.
2022. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
2022. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy kidobnám a ruhát. Úgy se fogod rá adni . Vagy add oda valakinek. Főleg ha rossz a méret
2022. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
A ruhát - ha nem szakadt, vagy menthetetlenül foltos - nem dobnám ki. Karitász, hajléktalanszállók, szegény emberek örömmel fogadják. S Nekik is vannak gyerekeik.
2022. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Esküszöm égek a vágytól, hogy lássak egy képet azokról a gusztustalan, leselejtezett ruhákról, amik amúgy újak.

Ha kicsik, akkor adományozd el.

2022. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
A vendégeid elõtt kellett volna megnézned a csomagot, hogy mások is lássák,hogy mit vett a kislányodnak.
2022. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!