Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós normális???

Anyós normális???

Figyelt kérdés

Valahogy rájött hogy a fia előtt egy nős férfi volt a pasim és mivel ez a pasi szobafestő így anyósom direkt őt hívta el festeni felújítani. Sokat vagyunk náluk és most ez a pasas is örökké ott van, és anyósom annyira feltűnő hogy mindig kettesbe próbál minket hagyni.

Én szeretem a férjem annak az ügynek vége. A férjem nem tud róla. (? - elvileg) Az anyósom nem tudom honnan tudta meg, de látom a sunyi pofáján h tudja, és direkt szivat.

Nyilván azt akarja, hogy mennjünk szét aférjemmel. Mindig is utált engem. mit csináljak? a férjemnek nem szólhatok.


2022. ápr. 21. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Ne menjetek, míg fest az ex.
2022. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem szólhatsz a férjednek, vagy a férjed nem tudja, hogy nõs ember volt az exed?En felállnék és hazamennék,vagy nem is mennék már az anyós házába.
2022. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem biztos, hogy tudja. Ne csinálj semmit, csak kerüld el, és ne maradj vele kettesben. Esetleg megbeszélhetnétek, hogy nem jártok annyit át, mert nem akartok ti is útban lenni, amíg tart a felújítás.
2022. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

1. Jobban jártál volna, ha a múltad ezen részéről beszéltél volna a férjednek még az együttjárás időszakában. Csak szólok, nálam pl. ez kizáró ok lett volna, vagyis ebben az esetben szakítottam volna a nővel.

2. "Sokat vagyunk náluk" Hát ne járjatok addig a nyakára, amíg tart a festés. Takarítani, rakodni úgyis akkor kell, amikor már végez a festő. Vendégeskedni meg pont a lehető legalkalmatlanabb akkor, amikor festés van.

2022. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Metionin ***** válasza:
97%
Szólnék a férjemnek, hogy nem szeretnék odamenni, míg az az ember fest ott, ugyanis ő az egyik korábbi exed és kellemetlen lenne neked. Ennyi, szinte mindenkinek van exe, nem olyan nagy ügy ez. Anyós meg bekaphatja.
2022. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem normalis. Szemet, sunyi es alattomos. A multadhoz pedig semmi koze. Se a ven bolondnak, se a ferjednek, se senki masnak. Amugy pedig, nem intelligens dolog barkinek a multjara feltekenynek lenni. Szerintem ne csinalj semmit, nezd levegonek, az ellen semmit nem tud csinalni, de nagyon fusztralja.
2022. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

"Valahogy rájött hogy a fia előtt egy nős férfi volt a pasim"


Egyetértek a 3-assal, egyáltalán nem biztos, hogy tudja. Miből gondolod, hogy igen?

2022. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

"Valahogy rájött hogy a fia előtt egy nős férfi volt a pasim"

Hát ha anyósod titkosügynök, vagy kém, akkor el is hiszem, így viszont nem. Az addig oké, hogy esetleg megtudta, hogy nős pasival voltál. Bár ezt is honnan tudhatná, ha nem tőled, méghozzá úgy, hogy a férjed se tud róla. Ki kellett derítenie az illető nevét, foglalkozását. Majd elhívni festeni. Ti meg, pláne te, 0-24-ben ott vagytok, annak ellenére, hogy tudod, hogy a nő utál téged és kikergetne a világból. Anyós meg dözsölgeti a tenyerét, hogy jujjj, összehoz titeket. Nemár kérdező! Ez nagyon gyenge kamu!

2022. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
cool story bro
2022. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Aki a 6-os lenullazta, indokolja meg most, miert? Nyilvan nem az eszerol hires.
2022. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!