Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ez? Ilyen anyós

Normális ez? Ilyen anyós

Figyelt kérdés
Anyósom mindenbe beleszol, de mindenbe!!! Folyton hívja a páromat, ki kérdezi, ha hozzájuk megyünk, csak szekal kioktat. Folyamatosan kell hallgatni, hogy ő 3 fiút felnevelt és mindig volt főtt étel, és jajj a mai világ.... Nem főznek a nők, és jajj neki ilyen menye ne legyen.... Amikor pontosan tudj a, hogy én nem szeretek és nem is szoktam főzni. A parom megerti neki így jó. Most, hogy jön a húsvét akarnak jönni vendegsegbe hozzánk, de én nem vagyok hajlandó emiatt főzni!!! Már szólt a párom nekik, hogy rendelt kaja lesz, ha jönnek előre szól, nem kell kötekedni. Azóta anyosom nap mint nap ezzel zaklatja a páromat, hogy nem vagyok neki való, nem vagyok a családba való, milyen asszony leszek stb stb.... Mai világban miért akkora nagy cucc ez??
2021. márc. 30. 18:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%

Jó, hát azért titkon én is merem remélni, hogy a fiam nem olyan életképtelen embert választ párjául, aki egy kaját nem tud megfőzni néha... Majd ha otthon leszel gyerekkel, 4 embernek a rendelt kajájára ki teremti meg a pénzt, a férjed pusztuljon majd bele a munkába?


Mondjuk én nem szólnék bele és nem tennék megjegyzést, de a véleményem meglenne.... :D

2021. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
48%
Anyucit félrehívod, mosolyogsz rá és halkan a fülébe súgod, hogy sajnos nem értél rá főzni, mert Pistával akkorát dugtatok, hogy 3 orgazmusod volt...
2021. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
A párod miért nem állítja le az anyjat? Ez sokkal inkább probléma szerintem
2021. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
79%
Sztem nincs azzal baj ha vki nem szeret/nem akar fozni. Nem előírás. Sokkal nagyobb baj h ilyen az anyós.
2021. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Már mondta neki ,de O ilyen....Mindig azt mondja ne vegyem fel amiket mond.O az a tökéletes vagyok típus.Dolgozott,gyereket nevelt és mindig több fogasos kaját csinált.Karacsonyra is direkt túlzásokba esik ,csinál 12 fajta sütit ,meg 20 felé ételt ,és hozzáteszi ,hogy jajj ne haragudjatok csak ennyi fért bele,😐😒😒😒😒
2021. márc. 30. 19:08
 6/35 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk az apósnak vannak hasonló, ki nem mondott elvárásai, úgy hogy én szoktam is főzni, de nyilván akkor szokott betoppanni, amikor épp nem. Amikor megkérdezik, hogy mi lesz az ebéd már idegállapotba is kerülök azonnal... Anyósom minden nap főző háziasszony volt főállásban,aki tud varrni és a virágok a mániája. Elég sok lécet kell megugranom...

Szerintem szard le az anyóst, elég irritáló lehet, ha még így nyíltan ki is mondja, amit gondol. Bár amúgy én hasznos dolognak gondololom a főzést, és ha van ideje az embernek akkor jó hobby is lehet a kísérletezgetés.

2021. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
31%
IGAZA VAN! Egy nő tudjon főzni!!!
2021. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
43%
Akkor csinálj egy direkt ehetetlen 3 fogásos kaját és ajnározd, hogy te mennyit seggeltél a tűzhely mellett, nem hiszem, hogy beszólnak majd és azt sem, hogy hiányolják majd a főzésed :)
2021. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Nem szeretek főzni, és nem is akarok. Nem fogok miattuk fakanalat fogni, nekem így megfelel a páromnak is. Ha nem tetszik MAX nem jönnek. Dolgozok eleget, és megtehetem, hogy rendeljek.
2021. márc. 30. 19:37
 10/35 anonim ***** válasza:
28%
A gyerekedet is bolti cuccokkal fogod tömni? Nagyon egészséges lesz a szerencsétlen már előre sajnálom.
2021. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!