Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom ő küldön él a családjá...

A párom ő küldön él a családjával anya apa nagymama. Megkért hogy költöztem hozzájuk. Belementem de nem érzem olyan jól magam nem tudom úgy elengedni magam.Itt dolgozni se tudok még egyenlőre a nyelv miat.Nem tudok mit kezdeni itmagamal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék külön költözni. De az anya nagyon ragaszkodó olyan any pici fia típus még mindig gyereknek kezelik a 30 éves gyerekük. Én különálló szeretnék lenni mit tegyek?

2022. máj. 7. 18:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Hát... Mióta tart ez a kapcsolat, és mennyire komoly? Mennyire megy a nyelv?

Keress munkát, tanulj, segíts be mindenbe, amibe csak lehet, mert ingyen élősködni taplóság még akkor is, ha hívtak. Te úgy csinálsz, mintha szívességet tettél volna, de ők tettek szívességet nektek.


Lehet, hogy arról van szó, hogy a szülők még látják, hogy nem tudnátok egy lakást fenntartani, egy lakást bérleti díját kifizetni, főleg, ha nincs munka... vagy azt is az anyósék fizessék?!


Igen, természetesen egy saját otthon komfortosabb, de annak ára van. Ki tudnátok csengetni?


Amúgy ha arról lenne szó, hogy van munkátok, vígan kicsengetnétek a lakást, a kaját, stb. és a szülők még így is beleszólnának, a párod meg nem tud dönteni, akkor lehet, hogy én is azt mondanám, hogy döntsd el, hogy gyerek akarsz lenni, vagy férfi, de a leírtak alapján ez nagyon nem reális kérdés a részedről.

Mindketten gyerekek vagytok, eltartanak benneteket, és te egy hatalmas álomvilágban élsz.

Vagy nem mondtál el minden infót, és hatalmas félreértés van.


A helyedben akármilyen lepra melót de gyorsan igyekeznék keresni. És képzeld, általában nem a munka találja meg az embert, az embernek kell megtalálnia a munkát! És az talál, aki keres. Vágod, hogy mire célzok?

Eddig csak a kifogást kerested.

Kérdés, biztos, hogy ott akarsz maradni? Lehet, hogy választanod kell, gondold át. Szerintem sok őszinte beszélgetésre lenne szükség a pároddal. Lehetőleg olyan nyelven, amit mindketten jól beszéltek, és nem a szexre gondolok.

2022. máj. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát idegen nyelvet megtanulni így elég nehéz lesz...
2022. máj. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Oda sem költöztem volna, sőt együtt sem élnék anyuci fiával :D
2022. máj. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
13as, a kérdező se különb mert simán elnézi hogy eltartják
2022. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%
A kérdező semmivel sem jobb, mint anyuci pici fia, sőt, rosszabb, mert a pasi legalább a saját anyján élősködik, nem másén.
2022. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%
Hol van Küld, a googlemaps nem mutatja.
2022. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

De azért ha az anyuci pici fiának az anyucija lóvét adna rendszeresen, hogy eltartson benneteket, azt elfogadnád?

Te hogyan definiálnád magad?

2022. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!