Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért szül valaki az anyós -...

Miért szül valaki az anyós - após házába?

Figyelt kérdés
Sokszor ez a konfliktus forrása a gyakorin, mert véletlenül sem a lány szüleihez költöznek. Szóval miért??

2022. máj. 14. 15:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%
8-as, ahol több generáció élt együtt, ott a szülők parancsoltak mindenki másnak. Úgy élt mindenki, mint a jobbágyok.
2022. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
41%

Azert mert ha arra vàrna hogy sajat haza lesz kifutna az idöböl.

A sajàt az nem a banké....

Én is mire kifizetem nem leszek szülöképes korban kb.

2022. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
43%

Tudod a valódi világban, a Gyakorin kívül, nem mindenki gyűlöli a szüleit. És NAGYON SOK embernek és fiatal párnak nincs lehetősége költözni. Sőt, sokan nem is akarnak, mert a 2 szintes, 4 szobás, 2 fürdős családi házban simán elvannak.


Nem olyan buli ám kisbabával, szülőktől messze, albit/hitelt nyögve kezdeni egy életet.

2022. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
Nemtom nekem már a nagyszüleim is a szüleik saját házába születtek, nem a nagyszülőkébe. Pedig falusiak voltak
2022. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
17%
Ja, és hányszor olvasom itt, hogy a lány nem költözne, pláne nem szülne, ha a fiúé a ház/lakás. Már az sem jó nekik!!!
2022. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
64%

Jó, gondoltam, hogy megjönnek a károgók meg kiforgatjátok a szavaimat.

Ki a fsz mondta, hogy régen bármi is jobb volt? Annyit mondtam, hogy régen ez nem volt egetrengető hiszti tárgya, nem nézték le, ítélték el azonnal, ha valaki így döntött.

És nem gondoltam, hogy az idiótáknak külön le kell írni azt, hogy NEM, régen SEM működött mindenhol, de voltak, akiknél IGEN. Akárcsak manapság. De ennyi erővel én meg kiforgatom, hogy ma bezzeg mennyivel jobb, hogy mindenki hitelt halmoz hitelre, ami elviszi a fizetés nagy részét, megtakarítás nincs vagy alig van meg albérletben él, 35 évesen szül, nem tudja támogatni a gyerekét anyagilag, mikor eljön az idő, hogy a saját lábára álljon, mert a lakhatás költségei szinte mindent elvisznek. Na persze tudom, itt a gyíkon ilyen helyzetek nem léteznek, mindenkinek hiperszuper állása van 20 éves korától.

Igaza van a 13-asnak, itt valami alternatív univerzum van.

2022. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
86%
Mert pénze nincs az önálló életre, de a micsodájának nem tud parancsolni. Pedig ez lenne a dolgok rendes menete: alulról felfelé kell építkezni, először megteremteni az anyagiakat, mint minden alapját, aztán foglalkozni az érzelmekkel, keresve azt, akivel nem csak kefélni jó, de akár családot is lehet alapítani.
2022. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
66%

És szerintetek az jobb lenne, ha csak akkor szül ha megvan a ház??

Aztán járhat a meddőségi központba mert 35 éves lett...

Ki az aki kitesz 20-30 milliót vagy többet nagyon fiatalon, jah és közben éljen is valahol és valamiből..

Ez egy fajta kényszerhelyzet.

2022. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%
Mert nincs lehetőségük máshol lakni.
2022. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
84%

12 éve élünk a szüleimnél, 7 és 5 éves gyerekeink vannak és mindenki jól van. 5 szoba van, mi az emeleten, szüleim a földszinten, 2 fürdőszoba, nagy udvar. Az unokákat imádják, sokat foglalkoznak velük, nem gond megoldani a szüneteket, cserébe minden nagyobb munkát megcsinálunk. Simán tudnánk hitelt fizetni, de a szüleim lassan 70 évesek, néhány év és több segítségre lesz szükségük, úgyhogy kéznél leszünk.


Nincsenek konfliktusok, mindenki intelligensen intézi a dolgokat.

2022. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!