Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha úgy alakul, ápolnátok az...

Ha úgy alakul, ápolnátok az anyósotokat? ha jó a kapcsolat

Figyelt kérdés

Nálunk ez a helyzet jött elő most, Jó a kapcsolatunk de azért ez mégis más. Kicsit kavarog bennem az,hogy a saját anyám miatt szó nélkül felmondanék és ápolnám ( egyedül nevelt fel minket testvéremmel) de azért anyós miatt?

A házi segítségnyújtás ahol az önkormányzat biztosít ápolót, nem vált be, semmit sem csináltak, több koszt és piszkos edényt hagytak ott mint előtte. Ennek nem volt értelme,így lemondtuk. De már nem lehet magára hagyni mert fura dolgokat produkál.



2022. máj. 5. 17:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/129 anonim ***** válasza:
54%
Én ápoltam apósom, most anyóst. Lehet pirospacsizni.
2022. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/129 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Attól mert “fura dolgokat produkál” még lehet él vagy 20-30 évig. Az anyámat sem vállalnám ennyire. Nem, nem ugyanaz mint gyereket nevelni, főleg már hogy ti is biztos 40-50 évesek vagytok.
2022. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/129 anonim ***** válasza:
94%

Pont ma gondolkodtam el ezen én is, de nálunk az a helyzet, hogy nem szeret a kezdetektől fogva. De más menyet sem. Viszont én vagyok az egészségügyis és szerintem tőlem várnák el a leginkább. Hát nem tudom...

Egyébként nálatok az, hogy otthonba adjatok az nem lenne opció? Ott 0-24 órás felügyelet alatt van, orvosok is vannak.

2022. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/129 A kérdező kommentje:

2 Lehetséges, hogy demens. De erről hivatalos orvosi vélemény nincs. Csak a fura dolgai miatt gondoljuk.


3 Otthonra nem futja sajnos. Az ami állami ,ott pokoli állapotok vannak, a kóbor kutyáknak különb helyük van, ami meg jobb arra nincs pénzünk.

Nekem szakmám szociális gondozó és ápoló, ott voltam gyakorlaton láttam amit láttam. Oda nem vinnék egy kóbor kutyát sem.

2022. máj. 5. 17:25
 5/129 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Még anyámat sem, pedig nem vagyunk rosszban

2022. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/129 A kérdező kommentje:
5 Aki nemet ír, annak mi a terve ? Otthonba adja? És aki esetleg kevésbé jómódú?? mert gondolom nem mindenkinek vannak erre milliói.
2022. máj. 5. 17:28
 7/129 anonim ***** válasza:
92%
Én tudom magamról, hogy lelkileg nem bírnám. Biztos, hogy mindent megtennék azért, hogy megfelelő kezekben legyen, akár másik állást is vállalnék, hogy kifizessem a szakszerű ápolását, de én nagyon lelkis vagyok, rettenetesen megviselne. Bár hozzáteszem, sem édesanyám, sem anyósom nem engedné, hogy ápoljuk őket, ennél sokkal önérzetesebbek.
2022. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/129 A kérdező kommentje:
7 Ő is önérzetes, de mikor valaki beteg,legyengült akkor kénytelen másképp hozzáállni a dolgokhoz. Szerintem ha lenne pénze fogadna fel magának ápolót, de az 0-24- ben rengeteg lenne.
2022. máj. 5. 17:31
 9/129 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

A saját szüleimnek is ápolót fizetnék. Nekem dolgoznom kell, és amúgy se vagyok képzett ápoló.

2022. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/129 anonim ***** válasza:
96%
8# Hogy nézne ki mindez anyagilag? Ha anyósod gyerekei tisztelettel kérik, tehát megfizetnék a munkádat akkor gondolkozz csak el. Értem ez alatt, hogy a mama háza a tiéd lenne, a nyugdíjával te gazdálkodsz és bármilyen nagyobb plusz kiadás van, vagy te is lerokkansz akkor azért ott vannak védőhálónak mögötted. Ha azért, mert te úgyis eüs vagy, csináld ingyen helyettük, köszike, na akkor nem. A te életed nem ér kevesebbet az övéknél. Ez a férjedre is vonatkozik. Neked tölti ki, urambocsá' veszi el(!) a hátralévő ~30 évedből 10 évedet amit nonstop ápolással tölthetsz. Biztos?
2022. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!