Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek ha fel szednétek...

Mit tennétek ha fel szednétek telefonra azt amikor nem vagytok otthon és anyosotok másnak mindennek el mondana benneteket a hátatok mögött de a szemetekben meg jó pofizik?

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 06:58
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt igen sok okos és helyesírás elemző van. Hogy reagálnatok ilyen helyzetben?ennyit szerettem volna tudni.mit nem lehet ezen érteni?arra szeretnék tanácsot kapni hogy hogyan viselkedjek vele ezek után.
2022. jún. 25. 13:26
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Először tanulj már meg helyesen írni és tagoltan, valamint fogalmazni! Olvasd már vissza milyen baromságokat írtál, hát kifolyik az ember szeme a baromságodtól!
2022. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
86%

aki a távollétünkben beenged bárkit is a mi otthonunkba


A sajátjába

2022. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem törődni kell róla, hanem gondoskodni róla, vagy törődni vele.

Beszélgetést felvenni lehet, nem felszedni.

Meg a többi..m

2022. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
11%
23-as nem a sajátjuk, albérletben vannak ott,és anyós is ott csövezik náluk. Kitenni nem akarják,egy másik kérdés alatt kifejtette.
2022. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
91%
helyesírás elemző? Az nem elemzés aranyom hogy általános iskola másodikos szintű fogalmazást elvárnánk egy felnőtt embertől. Amúgy meg jól értem hogy két éve élsz anyós nyakán úgy hogy ő nem akarta? És csodálkozol ha utálja a pofád?
2022. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
89%
25, szó nincs arról, hogy anyós ott csövezik... Együtt laknak albérletben, ennyi. Joga van odahívni bárkit neki is
2022. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

26

Én nem élek anyos nyakán mindenbe egy aranyba potolunk.ket év alatt én és a párom tettük rendbe házat hogy egy igazi otthon legyen belőle.ő meg oda semmit nem vett.szoval ezt ki kérem magamnak hogy anyos nyakán élnék.soha nem éltem senki nyakán.el tartom magamat is ha arról van szó.senki nem beszélt arról hogy nem hívhat oda senkit.de ahogy el nézem senki nem értette meg miről írok és bocsánat ha fogalmazásom egy kicsit másabb de Szlovákiai magyar vagyok.lehet ezt is majd sérelmezni. De inkább már nem írok ide mert látom itt mindenki csak a negatív dolgokat írja.

2022. jún. 25. 19:38
 29/31 anonim ***** válasza:
91%

"Hogy reagálnatok ilyen helyzetben?"


Én nem laknék az anyóssal egy háztartásban, akkor sem, ha nem lenne rossz természetű, kétszínű, stb.


Ha nem tudnánk a párommal megoldani, hogy külön költözzünk, mert ő ragaszkodna hozzá, hogy az anyukája velünk éljen (pl. azért, mert az anyja nem tud megélni egyedül egy albérletben), akkor elköszönnék tőlük, és elmennék egy albérletbe egyedül.


Ha te maradni szeretnél annak ellenére, hogy sérelmezed az anyja viselkedését, akkor szerintem ne kémkedj utána (egyrészt nincsen jogod hangfelvételt készíteni a privát beszélgetéseiről a tudta és engedélye nélkül, másrészt semmi értelme, csak hergeled vele saját magadat).


Ha veled "jópofizik", és a hétköznapokban elviselhetőnek érzed az együttélést, akkor ne foglalkozz azzal, hogy kinek mit mond a hátad mögött.


Ha meg ennyire zavar, akkor megteheted, hogy odaállsz elé, és megkérdezed, hogy mit mondott rólad XY-nak.

2022. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

29

Köszönöm a válaszod.

Sok esetben meg csinálta azt hogy semmiből semmi nem szólt hozzank napokig. Szépen kérdeztük öt hogy mi a baja,semmi válsz. Igyekeztünk én és a párom is segíteni öt hogy ne érezze magát egyedül vittük magunkkal ahova csak tudtuk. És az ha én össze kapok a párommal valamin az otet nem érinti.sokszor ki jött és bele szólt hogy nem e akarjuk abba hagyni,egyszeruen nem volt magánéletünk. Már én is kezdtem ezt meg unni hogy mindenhol ott van és mindenbe bele szól pl.egy lakás vételbe is, hogy ő falura nem megy mert ott nincs semmi,de abba nem gondolt bele hogy egy városban a lakások ára is magasabb,de a hitelt majd nekünk kellesz fizetni.a leginkább az fájt anyosomtol hogy azt hittem jó a kapcsolatunk és a páromnak is,de kiderult hogy nem.

2022. jún. 26. 09:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!