Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tettetek volna ilyen...

Mit tettetek volna ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy anyósom egyik nap már annyira kiakadt rám, hogy elkezdett kiabálva szidni anyukámat, apukámat, tesoimat, és engem persze. Hirtelen elkezdte a mukormevel a homlokomra mutogatni és lökdösni hogy itt itt tegyél helyre mindent, mert egy pszichopata agybajos vagyok. Egy semmirevaló, se nő se feleség se anya, lusta, tehetetlen, határozatlan nulla vagyok. Kezeltessem magam mert mindenkit elmarok magam mellől és mindenki kezd távolodni tőlem. Szóval eldurvult a helyzet és sajnos ez nem lesz jobb mert évek óta tart ez. Ti ilyen helyzetben h reagáltatok volna? Ha kezd nemcsak szavakkal bántani hanem lassan tettlegesség is lesz ebből?
2022. jún. 27. 15:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%

Először is magadba kell nézni hogy mi igaz abból amit mond. Leülni a férjeddel ő hogy látja te hogy látod mi igaz belőle. Honnan veszi az anyós hogy neki joga van ehhez.

Ha igazságtalan akkor kitiltani

2022. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
Hát én fix megfogtam volna a csuklójánál fogva és kiraktam volna, lökdösse az anyját de komolyan. Mi az, hogy a családodat szidja, semmi joga hozzá. Erről mindenképp beszélj a férjeddel, hogy az anyja kattos kicsit.
2022. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%
Mivel húztad ki a gyufát? Miért haragszik rád évek óta? És ne írd hogy te nem tudod.
2022. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy jogos a sérelme, de attól még nem kell tettlegességig fajulni a dolognak, a te családodnak meg mi köze ehhez?
2022. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
97%
Azért érdekelne az előzmény.
2022. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
93%
Bocs de ez így nagyon egyoldalú. Nem tudjuk miket tettél. Lehet higy jogosan akadt ki anyósod. Írj valamit. Vagy ez most egy szapuljuk az anyóst kérdés?
2022. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
91%

Mi az előzmény?

Egyébként magamból kiindulva biztos, hogy nem hagynám, hogy a szeretteimet szapulja valaki vagy azt, hogy lökdössön engem.

2022. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, nem kell lepontozni azokat, akik az előzmény(eke)-t akarják tudni. Nyilván nem a semmiből jött rá anyósodra a szeretteid szapulása, alázása és az ujjal mutogatás (szó szerint).
2022. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
96%

1. Ez NÁLA vagy NÁLAD történt?

2. Mi köze van az egészhez, hogy MÜKÖRME van?

3. Megoldás meg a kapcsolat szüneteltetése vagy megszakítása, ha ok nélkül történt.

4. Ha meg netán nála laksz, akkor sürgösen elköltözni!

2022. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%
Mivel provokálod? Az ilyen jellegű kiborulás nem a semmiből jön.
2022. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!