Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tettetek volna ebbe a...

Mit tettetek volna ebbe a helyzetben? Édesanya kérèse vagy karrier èpìtés pénz keresés? Úgy érzem legbelűl ez csak tünet ès többről szól,szerintetek?

Figyelt kérdés

Kezdem a legcikibbel, önálló életet èlek de volt 28 és 30 èvesen két anyagi "csődöm". Ezért szüleimmel lakom. :( Szándék megtakarìtás megvan a költözésre,de ingatlan árak....az egekben.

Két ève anyai nagymamám is hozzán költözött, sokat jelent nekem lelkileg kimondhatom hogy ápolom(meg a facebookom mert neki is kinyitja a világot)

Van egy fő és 2 mellékállásom. Főállásom jóformán ,számomra egy bejelentett munkahely a másik kettőben érzem jól magam. Ezek szinte (hosszú) hétvégi munkák. A "kedvenc" mellékállásomban kezdő vagyok.

Most hétvégén is hívtak mindkét mellékállásomba dolgozni. Anya nyomatékosan kért látogassam meg falusi apai nagymamámat,nála segìtsek be. Mert én milyen keveset járok mostanában-nagyi "üzente". Tavaly sokat voltam nála persze arra senki sem emlékszik. Van 4 gyereke 6+2unokája dédunokái is de azok kicsik. Nagyon vallásos nála nem lehet vasárnap dolgozni.

A "kedvenc" mellékállásom novembertől- marciusig ritkúl majd. Úgy érzem cserben hagytam ezt a csapatot a másik munkánàl a főnököt nagyi miatt. Sajnos apa is úgy lett nevelve ez a nagyim ha szól illik menni.

Én úgy érzem 30 felett sok hogy nagyi irányít, anya is az apa rokonság rosszindulatától tartva....

Félek ha lesz kapcsolatom szintén megy majd ,hogy illene nagyihoz menni.



2021. okt. 6. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
30 évesen illendő lenne már felnőni.
2021. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Ne izgulj, nem lesz kapcsolatod...
2021. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a valaszt. Fontos a csalad, de ha nekik is az vagy, megertik, hogy te dolgozol, hisz 30 felett vagy, szeretnel elkoltozni.

2 havonta egy hetvegen lenezel, es kesz. Vagy most epp nov. 1 hetfo unnep, majd akkor, ezzel az “igerettel” letudod, aztan mesz szepen dolgozni most.

Ha ennyire iranyitani tudnak a lelkiismeretedre hatva, orokre anyadekkal fogsz lakni, parkapcsolat nelkul. Nem szabad hagyni.

2021. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3as! November 1 persze,hogy menni illene de az ünnep temetőben kell tölteni hramotát( halottakèrt könyörgést) hallgatva.
2021. okt. 6. 20:35
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretném a szüleimre verni a balhét,de egy környèken kis falvakban nevelkedtek, valamiért arra ez volt a gyerek nevelési szokás. Pl emlegetett nagymamának van 1 (kedvenc gyerek) lánya neki 2 gyereke. Unokatesómnak van 2 gyereke unoka hugomnsk 1. De apukám testvérénél van minden nagyobb esemény. Pl keresztelő az ő általuk látogatott templomban majd ünnepi ebéd náluk.
2021. okt. 6. 20:41
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Akkor vergődjél még egy kicsit 30 évesen! Bármilyen választ kapsz, mindenre lesz kifogásod hogyan ne oldd meg a helyzeted... Csak tudnám mi értelme van ezeknek a kérdéseknek.
2021. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6os gondolom nem csak 6os vagy te, nem vergődés csak kíváncsi voltam kívűlállók véleményére.
2021. okt. 6. 22:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy változtatsz vagy majd 40 évesen is kiírhatod ugyanezt, ez iylen egyszerű.
2021. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Két alapvető választás van az életben: elfogadjuk a körülményeket, ahogy vannak, vagy elfogadjuk a felelősséget a megváltoztatásukra.

Szívesen.

2021. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, 30 éves elmúltál ugyhogy nem sok időd maradt arra hogy több állásából szerezz pénzt mert nemsokára remélhetőleg megismerkedsz valakivel, talán családod is lesz stb.Mondjuk ha állandóan dolgozol nem tudom hogy de ez most mindegy.

Ha szeretnél a családdal és a nagyival lenni akkor nyilván azt mondanám hogy látogasd mert ezeket az éveket nem fogod tudni visszahozni mert nagymamád is öreg már. De így hogy nyűg neked a látogatása így azt mondom hogy úgy csináld ahogy neked jó ne ahogy a szüleidnek. Felnőtt ember vagy nem tini. Ha nem tudsz ne menj csak azért mert más azt akarja.

2021. okt. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!