Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Békés megoldást szeretnék,de már nem kezd lenni türelmem hozzá.

Anyósom irányítás mániás, mindent ő szeretne irányítani, megszokta, hogy ő a főnök, apósomnak is ő parancsol.

Minden apróságba beleüti az orrát, én sokszor figyelmen kívül hagyom, ritkán elmondom, az én álláspontom.

Ha valamin megsértődik, nem mondja nekem, hanem a férjemnek panaszkodik, sokszor sírva panaszkodik (hatalmas műkönnyekkel).

Szeretnék végre úgy élni, mint egy felnőtt, három gyerekes anyukaként.



2022. júl. 18. 13:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Külön éltek?
2022. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Férjeddel leülni, szépen elmondani neki is, hogy mi a gondod, és közölni vele, hogy neki elsősorban veled kell, hogy jóban legyen, szóval szíveskedjen állítani az anyján.
2022. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Külön élünk, az udvar közös.

A férjem sajnos nem ért meg, az anyja nagyon hitelesen elő tudja adni magát. Ha pedig olyan eset, hogy a férjem is belátja, hogy igazam van, akkor jön azzal, hogy már idősek, legyek elnéző és megértő.

2022. júl. 18. 14:24
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
A közös udvarban sose lesz jobb. Vagy kész tények elé állítod a férjet, vagy tűrsz.
2022. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De lesz jobb, amikor már csak mi leszünk, de ha ez így megy tovább, én hamarabb fogom alulról szagolni az ibolyát, gyomorrák vagy valami hasonló következtében.
2022. júl. 18. 14:34
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan pl min szoktak menni a viták?
2022. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem nevezném vitának.

Többnyire a gyerekek körûl szólna bele mindenbe.

Van sapka, nics sapka eset.

Gyerekként próbál kezelni, de én nem hagyom neki. Kezdte észrevenni hogy nem tud irányítani, ezért megpróbált a férjemmel összeugrasztani. 3 gyerek után, mit gondolt, hogy majd elsétálok és itt hagyom neki a gyerekeinket?

2022. júl. 18. 14:47
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
Mennyi ész kell ahhoz, hogy valaki egy udvarban éljen?
2022. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Rokontól legalább olyan távolságban kell lakni, hogy ne tudjon átmenni papucsban. Kié a telek, kié a ház? Ha az övé (ami valószínű) akkor kezdjetek el gondolkodni a költözésen
2022. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Ezért nem indítottam ezzel a kérdést, hogy közös az udvar, mert onnantól csak ez megy itt, hogy "költözni, költözni".

Meg a magyarázkodás, nem az övé a telek, a férjemé, az a fele, ahol a mi házunk van.

2022. júl. 18. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!