Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egy heten hanyszor latogatjato...

Egy heten hanyszor latogatjatok meg anyosekat?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig maradtok? Mivel toltitek az idot?
2022. júl. 25. 23:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
58%
Egy héten hányszor??? Mért kéne hetente látogatni? A kérdésedből süt, hogy utálod. Hát látogassa a fia, de ő is csak hetente egyszer, a meny meg legfeljebb havonta 1-2 órára. Max.
2022. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
93%
Ha nem muszáj, soha! :)
2022. júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%

Hetente semmiképp.

Meghívás ünnepekre van, illetve elvileg mehetünk bármikor, de én ritkán megyek talán 3 havonta. Megy a fia, az unokája, én úgy érzem, nekem nem muszáj, ha már egyszer nem mennék szívesen.

2022. júl. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
82%
2-3 havonta
2022. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Elirtam ,bocsi, egy honapban hanyszor akartam irni😆
2022. júl. 26. 00:24
 6/37 anonim ***** válasza:
75%
Hetente találkozunk, de inkább ő jön.
2022. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Kedves elso! Nem ertem mibol szurted le hogy utalom. Nincs utalat koztunk
2022. júl. 26. 00:26
 8/37 anonim ***** válasza:
84%

Mivel 2 háznyira lakunk tőlük így szinte naponta látjuk egymást és beszélünk is, de ritkán megyünk át amásikhoz csak úgy. Persze ha kell valami valamelyikünknek írunk egymásnak és ha úgy van akkor megyünk egymáshoz ha épp úgy alakul.

Nekem nincs bajom veük, csak annyi kérésem volt anno mielőt ideköltöztem a barátomhoz hogy ne járjanak át szó nélkül és ne törjék ránk az ajtót minden apróság miatt, és tartsák tiszteletben a magánéletünket. Ezt tudomásul vették és be is tartják. Mivel már jó 3 éve így működik így nagyon jól kijövünk.

Persze én anyáméknál más lenne a sztori, de Ők eléggé messze laknak. 2-3 havonta elszoktunk menni hozzájuk de akkor ott alszunk mert elég hosszú az út. Amikor ők jönnek akkor itt alszanak de ez évente egyszer van csak ennyit meg kibírunk. Testvéreim havonta egyszer jönnek át, de akkor csak ebédre és pár órát vannak itt, bezsélgetünk stb... és mennek. Ők nem aknak annyira messze és az állatok miatt nem tehetik meg hogy itt éjszakázzanak mert etetni meg kell őket.

2022. júl. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem én kifogtam a világ legjobb anyósát :) Így baráti a kapcsolatunk :) De igyekszünk menni hozzajuk amikor tudunk. A páromat elég fiatalon szülte, van 3 kisebb testvére is, 2 van másik apukatol, akivel most is együtt van. Mivel kb egy órára lakunk, így havi legalább egyszer, van, hogy többször, de tényező, hogy a párom az anyukája beosztottja a munkahelyen :D így minden nap talalkoznak . Valószínű többször mennénk, mert a párom és anyukája között is jó a kapcsolat, de én ezt nem bánom, mert az anyósom kedvel, és ha probléma van, vele is tudok diszkréten beszélni, erre volt példa is, és megbízható. Szóval ennél jobbat nem tudok elképzelni . Az apósom viszont rosszabb, szóval valahol itt van a ying yang :D
2022. júl. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
55%
Pár utcával arrébb laknak szóval...
2022. júl. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!