Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti milyen gyakran látogatjátok...

Ti milyen gyakran látogatjátok a párotok szüleit?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz volt nekünk ez az év. Rengeteg dolgunk van most az egyetemen nagyon sűrűk a napjaink, és a párom idén kezdett el dolgozni is, kicsit túlvállaltuk magunkat. És a szüleit idén csak havonta volt időnk meglátogatni a hétvégéken. És már nagyon mondogatják, hogy milyen ritkán jövünk mennyire nincs időnk rájuk. Pedig próbáljuk velük megértetni, hogy nyárig most rengeted dolgunk van. Ti hogy oldjátok meg ezeket, szerintetek mit kellene tenni?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. ápr. 22. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem, hogy sokat segítek a válaszommal, mert mi pár éve németországba költöztünk a párommal, de így évente 3x kb 1 hétre látogatunk csak haza. Mivel Magyarországon nincs saját lakásunk, és a párom anyjával inkább csak megvagyunk egymás mellett, mintsem puszipajtik lennénk, így az az egy hét is olyan, hogy 1-max 2napot vagyok náluk, a többi időt a saját szüleimmel töltöm.

Viszont jövő tavaszra tervezzük az esküvőnket, aztán pedig rögtön a babát, ahogy összejön, úgy még kevesebbszer tervezünk majd hazalátogatni.

Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy nem csak mi tudunk hazautazni, ha nagyon hiányzunk, ők is igazán ideutazhatnak. És ez távolságtól független. A párod szülei is meglátogathatnának titeket panaszkodás helyett.

L24

2018. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Utoljára 4 éve látogattuk meg őket.

Külföldön élnek. Többnyire ők látogatnak minket évente 2x

2018. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak szemlyésen lehet egy kapcsolatot ápolni,testvérem és köztem 2000 km van,mégis napi szinten tudunk egymásról. Viber messenger stb. Az ember arra szán időt amire szeretne.
2018. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Pàromnak nincsenek szülei, már meghaltak. Az enyémek 100 kmre vannak tőlünk, havonta 1-szer megyünk haza 2-3 napra.

Exemmel ugyanígy jàrtunk haza, az ő anyja viszont az utca túlfelén lakott kb 5 percnyire, na ő minden nap àtment minimum 1 órára. Én heti 1-2-szer mentem àt vele, igyekeztem elkerülni azt a nőt. Nem csoda hogy az exem az exem lett (és nem csak az anyjàra gondolol most...)

2018. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Mi nagyon gyakran megyünk a párom édesanyjához, mert jóban is vagyunk, közel is van és bevásárolni is kell... Havi egyszer találkozunk :)


Az én szüleim már nem élnek, a nagynénémet látogatjuk, évi egyszer. Nagyon messze lakik, meg se tudnánk járni egy nap alatt.

2018. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítem azért az előzőt, 25 km-re lakunk s mi a semmiben, ő pedig megyeszékhelyen, ezért kapcsoljuk össze a rokonlátogatást a bevásárlással. Így már talán érthetőbb.

Ha rosszban lennék vele, nyilván sose látna.

2018. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az anyját soha, az apjával kb. 2 havonta találkozok.
2018. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Evente haromszor mondjuk. A parom egyedul talan 1-2x tobb alkalommal megy haza, de o sem tul gyakran. Beszelnek neha telefonon ezen kivul. Nem vagyunk rosszban, de egyreszt az o anyja, engem igazabol nem nagyon erdekel, masreszt a szabad hetvegeinket inkabb egymassal vagy a baratainkkal toltjuk.
2018. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A párom anyjával élünk külföldön, így mindennap.... A másik fia kéthetente szokott úgy 10 percre beugrani a szomszéd utcából.

Az én anyám Magyarországon el, évente látogatjuk vagy ő jön.

A te szüleidet is ilyen ritgkan látjátok ?

2018. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1 órára lakunk tőlük, már van 2 gyerekünk, így karácsonykor és húsvétkor megyünk, ezeken kìvül kb 3x. Ők a gyerekek szülinapján eljönnek 1,5-2 órára.

Bőven elég, ès nem, nem vagyunk rosszban

2018. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!