Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom hogy lehet ilyen...

Anyósom hogy lehet ilyen prűd, és már bocsánat, de hülye…?

Figyelt kérdés
A lányunk 6 hónapos lesz. Nálunk voltak hétvégén anyósék, meg a férjem bátyjáék. Csináltam ebédet, meg minden, de megkértem a férjemet hogy ő térítsen meg és ilyesmi. Én elvittem a gyerekszobába megetetni a kislányunk (szoptatni) közben szépen elaludt, letettem a kiságyba, és a babafigyelővel visszamentem az ebédlőbe. Kellemesen megebédeltünk, persze anyósom igen kritikus volt a főztömmel, de már megszoktam. A többiek átmentek a nappaliba játszani a gyerekekkel (a mi fiunk 5 éves, a férjem unokahúga meg 7). Anyósom mondta, hogy segít mosogatni, de közben lecseszett hogy házigazdaként nem illik csak így eltűnni, és a baba kibírta volna amíg elmennek… és hogy nem illik úgy szoptatni, hogy mindenki tudja hogy azt csinálod. Ő mégis mit csinált amikor fél éves volt valamelyik fia? Mikor látta hogy éhes és fáradt a gyerek (főleg hogy elég nagy inger neki hogy kézről-kézre járt) csak hagyta volna még egy órán át sírni, ami amúgy a vendégeket is zavarja? A sógornőm is egyetértett hogy ez netto hülyeség. Most komolyan, miért viselkedik úgy mint aki nem nevelt fel két gyereket? 32N

2022. aug. 1. 22:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

“házigazdaként nem illik csak így eltűnni, és a baba kibírta volna amíg elmennek”


Tök hülye. Nem tévét nézni, olvasni mentél.

Én biztos elmagyaráztam volna, hogy a gyerek szoptatása mindenkinél és mindennél fontosabb. A gyerek nem fog udvariassági okokból éhezni. És természetes, hogy tudják, hogy a szomszéd szobában szopik.

Jóságos Isten!

2022. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Röhögd ki. Jobb ötletem nincs...
2022. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy döbbenten kérdeztem volna vissza, hogy mármint micsoda?! A gyerek ne egyen, meg házigazda?! Mi ez? Családi ebéd, vagy diplomáciai fogadás? Viccel a kedve anyuka? Erről nincs mit beszélni, a gyerek éhes, szopni fog. Ennyi. Beszeljünk másról.

Le kell csapni a szövegét, hogy szóhoz se jusson.

2022. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Házigazda ? Örüljön, hogy fogadod.

A pici akármennyire imádjuk az elején

embert próbáló kihívás főleg az anyának.

2022. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka örüljön hogy ott lehet, nehogy már kioktasson. Baromságokat beszél, legközelebb nyugodtan mondd meg neki. Ha éhes a gyereked, meg kell etetni. Akkor is ha épp ebéd közben vagy, vagy ha az angol királynő ebédel nálad. Azt meg tudják hogy szoptatod? Hát mégis mit egyen az a gyerek, pacalpörköltet? Vicc az anyósod.
2022. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem prűdség, csak szimpla hülyeség! Nyilván a gyerek az első, és ezt mindig, mindenki megérti, ezek szerint őt kivéve.
2022. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Kerdezo!Most olvasom amit irtal, fel vagyok haborodva! Surgosen, de nagyon surgosen allj a sarkadra es tedd a helyere anyosodat,mert nem komplett! A baba az elso, es ha enni kell enni kell! Mi az hogy kibirta volna? Csak ne birja ki! Minden felnottnek kuss, a baba az elso, hiszen megcsak hat honapos! Anyosod vegtelen gonosz es csak beled akart kotni! Milyen jogon oktat ki, hiszen 32 eves felnott no vagy! Kerd ki magadnak, es mondd meg hogy ne iskolaztasson, te majd tudod hogy mit illik, kulonben kivul tagasabb!!! Ne hagyd magad, a gyerek okan mindenbe bele fog ugatni kesobb is, most allitsd le! Egy anyuka
2022. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2%
Hagyd rá.
2022. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Miért hívod meg?


Eleve miért? Jó neked a stressz, amit okoz?


Egyszer szólná le bárki! a főztömet többet nem jönne hozzám enni, max egy délutáni kávéra.

2022. aug. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
és hogy nem illik úgy szoptatni, hogy mindenki tudja hogy azt csinálod - na erre lehet visszavágtam volna, hogy: rendben, mama, akkor példát veszek a férjemtől, mert ő úgy szoptat, hogy csak ketten tudunk róla. :D
2022. aug. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!