Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom hogy lehet ilyen...

Anyósom hogy lehet ilyen prűd, és már bocsánat, de hülye…?

Figyelt kérdés
A lányunk 6 hónapos lesz. Nálunk voltak hétvégén anyósék, meg a férjem bátyjáék. Csináltam ebédet, meg minden, de megkértem a férjemet hogy ő térítsen meg és ilyesmi. Én elvittem a gyerekszobába megetetni a kislányunk (szoptatni) közben szépen elaludt, letettem a kiságyba, és a babafigyelővel visszamentem az ebédlőbe. Kellemesen megebédeltünk, persze anyósom igen kritikus volt a főztömmel, de már megszoktam. A többiek átmentek a nappaliba játszani a gyerekekkel (a mi fiunk 5 éves, a férjem unokahúga meg 7). Anyósom mondta, hogy segít mosogatni, de közben lecseszett hogy házigazdaként nem illik csak így eltűnni, és a baba kibírta volna amíg elmennek… és hogy nem illik úgy szoptatni, hogy mindenki tudja hogy azt csinálod. Ő mégis mit csinált amikor fél éves volt valamelyik fia? Mikor látta hogy éhes és fáradt a gyerek (főleg hogy elég nagy inger neki hogy kézről-kézre járt) csak hagyta volna még egy órán át sírni, ami amúgy a vendégeket is zavarja? A sógornőm is egyetértett hogy ez netto hülyeség. Most komolyan, miért viselkedik úgy mint aki nem nevelt fel két gyereket? 32N

2022. aug. 1. 22:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Az en valaszom mosolyogva a kovetkezo lenne: anyuka, ahany haz, annyi szokas. Es ezt annyiszor ismetelnem amig meg nem unja es elmegy. Mindezt szigoruan kedves hangon es mosolyogva. Kb ennyi idot szannek az egesz problemara az eletembol, mert nem is er tobbet.
2022. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Metionin ***** válasza:
95%
Lol, mindenki tudta, hogy szoptatni mész? Az igen. Engedd el :D
2022. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy főzés közben még szarni is elmentél. De utálom az ilyen kákán is csomót kereső embereket. Azt esetleg nem mondta még hogy egy jó asszonynak mit illik és mit nem csinálni?" Vagy kérdezd meg tőle hogy a gyereket eldugd e a spájzba mivel ezek szerint szexeltek is. Maradi vénasszony.
2022. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen hülye az öregasszony.
2022. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi ma voltunk oltáson a 4 hónapos kisfiammal. Otthon hagytam a tápszert, így 1 órán keresztül ehetett úgy, hogy már előtte fél órával sírt. Oltás után még a védőnőhöz is be kellett menjünk.... Nem normális anyosod! Ha a baba éhes akkor sírni fog! Ez az egyetlen amivel ki tudja fejezni jelenleg még magát! Ha ordított volna 1 órán át akkor meg az lett volna a baja...

Örüljön, hogy meghívtad egyáltalán ebédre! Kritizálja a főztöd?! Megmondtam volna neki, hogy akkor egye azt, amit ő hozott!!!

2022. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Még örülj neki, hogy nem ment utánad amikor szoptattad a kicsit. Nekem a stressz miatt apadt el a tejem, mert ő is és aposom is nézte ahogy etetem a kicsit
2022. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"nem illik úgy szoptatni, hogy mindenki tudja hogy azt csinálod."



Engem csak az érdekelne, hogy ezt mégis hogyan kellene kivitelezni.🤔



Kérdező, ilyen hülyeséget rég nem hallottam, őszintén... igazad van teljesen.

2022. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a baj, amit konkrétan mondtál és csináltál. Írtad,

hogy a főztöd is mindig könyörtelenül kritizálja. Egyszerűen alapból a hibát keresi benned vagy mindenkiben. Mert unatkozik/magasak az elvárásai/féltékeny stb., mindegy most, hogy miért, ez az alaphozzállása.

2022. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel ő meg ne menjen el mosdóba nálatok, mert mindenki tudja mit csinál ott.
2022. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mondd meg neki, hogy ő se egyen itt mindenki előtt, mert ez milyen gusztustalan már, és ha elvonul a tányér leveskével a klozettre, akkor is zárja be az ajtót, meg nyomja föl a zenét, nehogy valaki meghallja, ahogy szürcsöl.
2022. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!