Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kölcsönadtunk egy motorfürészt...

Kölcsönadtunk egy motorfürészt apósomnak. Eddig nem kellett nekünk, de mivel a rezsiárak emelkedtek, mi is faval fogunk fűteni..vissza akartuk kérni,de kiderült elromlott...Kifizettessük/vetessünk e újat, vagy hagyjuk csak azért mert rokon?

Figyelt kérdés
Mi jómódúbbak vagyunk, ő kevésbé, de bennem van, hogy basszus mi is sokat dolgozunk a pénzért, és nem azért hogy másnak álljuk a cehhet.Másrészt férjem apja..egyebkent valami haverral akarja megjavittatni, de szerintem annak annyi...nem ket forint volt, es kb 3 eve vettuk.

2022. aug. 6. 00:11
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem szólt, csak akkor, amikor vissza akartuk kérni.Nem tudom pontosan, hogy mi a baja, ferjem azt mindja nem indul be.
2022. aug. 7. 12:51
 22/23 anonim ***** válasza:
41%
Az autóhoz jobban értek, de ez a fűrész sem lehet annyira használhatatlan, hogy egy szakember ne tudná megjavítani (karburátor beszennyeződött, a gyertya nem ad szikrát, nincs benne üzemanyag...).
2022. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
71%

Próbáljátok megjavíttatni.

Tudom, hogy drága a fűrész, de az csak egy tárgy.

Megkérdeztétek, hogy miért nem mondta, hogy elromlott?

2022. aug. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!