Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megsértődött anyóssal hogyan...

Megsértődött anyóssal hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Teljesen érdektelen felénk, ha keressük sincs mit mondania. Unokák nem érdeklik. Most jött el az a pont hogy elég volt nekem. Hozzá nem lehet menni és sose hív.
2022. aug. 10. 10:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%

Szóval odahordtál hozzá egy csomó vackot, ami aztán csak ott porosodott és még neki lett volna munkája vele?

Hát érdekes vagy...

2022. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%
Én is megsértődtem volna szerintem, ha engem utasítgattál volna így. Kivágtam volna az utcára és szedd össze.
2022. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
74%

Szomorúnak tartom, ha egy nagymamát nem érdekli sem a fia sem az unokái.

Azt írod, hogy a gyerekek előtt nem volt semmi gond. Nem lehet, hogy túl sokat voltatok nála, esetleg túl sokba kerültetek vagy esetleg nem egyeztettetek időpontot csak mentetek mikor nektek jó volt.

Kiváncsi lennék hogy volt a gyerekek előtt.

Most 4-en mennétek hozzá -nem pár órára, ha egy csomó játékot eleve oda vettél-.

Nem lehet, hogy megijedt attól, hogy ennyire hozzá rendezkedtél be és neki kell majd rátok is főzni, takarítani utánatok aztán majd csak 1-2 napra aztán a nyári szünetben 1-2 hétre otthagynátok a gyerekeket?

A soraidból azt olvasom ki, hogy nem az fáj, hogy anyós érdektelen, hanem, hogy ti így nem tudtok hozzá járni, holott a vett játékok is azt mutatják, hogy neked erre nagy igényed lenne.

2022. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%

Még annyit...

Mikor utoljára ott voltatok, te mért nem mostad és pakoltad el a gyerekeid után a játékokat?

Ahogy koszosan szanaszét hagytad a gyerekeid játékait, úgy valószínű magatok után is ugyanilyen rendetlenséget hagytál.

Jobban belegondolva kezdem érteni, hogy mért nem akarja, hogy menjetek hozzá.

2022. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
6* vagyok.Úgy értem hogy lehet nem törödtök törödik a férjed anyut vele mint régen,de ez csak véleményem
2022. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni.
2022. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Sosem aludt ott egyik gyerekem se, nem is tartottam erre igényt hogy nála aludjanak. Havi 1x2x mentünk hozzá max 4 órára. Igen vettem oda mindent hogy legyen mert ő sose vett semmit. Nem elvárás, de aki nagymama nagypapa azok vesznek az unokáknak dolgokat. Ha mentünk akkor minden tiszta kosz volt, mindig én mostam el hogy használható állapotban legyen.
2022. aug. 10. 23:26
 18/25 A kérdező kommentje:
És nem utasítottam hanem normálisan megkértem hogy pakolja össze amiket kivittünk.
2022. aug. 10. 23:31
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a minden, amit vettél, ráadásul ha még mosni is kell?

Ha havi kétszer pár órára mentettek csak hozzá, akkor tényleg kellett oda az a "minden"?

2022. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértődött meg, egyszerűen nem érdeklik a gyerekeitek.


Mi ebben a meglepő? Kötelező lenne pl unokáznia? Hát, nem.

2022. aug. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!