Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megsértődött anyóssal hogyan...

Megsértődött anyóssal hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Teljesen érdektelen felénk, ha keressük sincs mit mondania. Unokák nem érdeklik. Most jött el az a pont hogy elég volt nekem. Hozzá nem lehet menni és sose hív.
2022. aug. 10. 10:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

Sosem aludt ott egyik gyerekem se, nem is tartottam erre igényt hogy nála aludjanak. Havi 1x2x mentünk hozzá max 4 órára. - magyarul kb leszrtad a fejét, néha elvitted hozzá a gyerekeket, aztán csodálkozol, hogy nem érdeklődik?


Én sem tenném, de ha utasítgatnál, ki is szórnám a vackaidat a lakás elé.

2022. aug. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
27%
Én a kukába dobtam volna aztán lehetett volna guberálni.
2022. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes kommenteket. Homokozó játék volt sok de volt más is, lényegében csak azokat kellett elmosni. Az igazság az hogy mindig kifogást keres miért nem jön ez megy 5 éve. Szerinte én vagyok az elutasító, meg majd megváltozik. A gyerekeim lassan meg se ismerik. Próbáltam többször hogy jó legyen a viszony, jöjjön bármikor amikor ráér, szívesen van látva. De sose jött. Tényleg kár erőtetni..most jutottam el ide 5 év után.vannak ilyen nagyszülők akik nem élvezik ki ezt a helyzetet hogy unoka van a családban. Sose volt ráerőltetve, nem vártunk el tőle semmit hogy vásároljon vagy hozzon nekünk vagy a gyerekeknek bármit. Én pedig ha megfeszíteném magam se tudnám felejteni az elmúlt 5 évet.
2022. aug. 11. 11:11
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

"Homokozó játék volt sok"

Ha csak havi 1-2 alkalommal mentetek hozzá, akkor szerintem észszerűbb lett volna úgy megoldani, hogy távozás előtt összeszeditek és elmossátok, majd összepakoljátok egy zsákba a homokozó játékokat, nem pedig szanaszét hagyjátok, hogy porosodjanak, vagy szedje össze a nagymama, ha akarja.

A többire: vannak nagyszülők, akik nem unokázós típusok. Persze a szülők mindig annak örülnek, ha a nagyszülők unokáznak, de ha valaki nem ilyen, azzal nincs mit tenni, mint elfogadni. Egyébként arra is van bőven példa (nem azt mondom, hogy nálatok), hogy a nagyszülő törődik az unokákkal, de valamit nem úgy csinál, ahogy a szülő elvárná, és ebből olyan konfliktus adódik, ami a viszony megromlásához vezet.

Vagy az is lehet, hogy alapból van köztetek valamilyen belső ellentét, amit nem írsz le, vagy nem gondolsz bele. Ha így van, és mindketten csak a másikat hibáztatjátok, akkor tényleg nehéz javítani a kapcsolaton.

2022. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék egy ilyen anyòsért
2022. aug. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!