Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, ha a párom édesany...

Mit tegyek, ha a párom édesanyja időről időre lerészegedik?

Figyelt kérdés

Egy városban lakunk a párom anyjával. Pár hetente lerészegedik, a párom próbál segíteni neki, elmegy hozzá stb. de az anyja mocskosan beszél vele akkor és haza akarja zavarni a barátomat. Legutóbb napokug nála aludtunk mert a párom félt, hogy csinál magával valamit vagy legyengül. Sajnálom a barátom, de ez így nem lesz élet, családot akarunk lassan.

Ti mit tennétek?


2022. aug. 17. 15:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
45%

Csak az anyjáról van szó, aki rendesen felnevelte - és ez mégis kit érdekel?


Apám is felnevelt, aztán úgy eldobott egy új nőért, mint a sicc. Felőle éhen is dögölhettem volna.


Legyek hálás? Miért is? Mert hogy aztán szó szerint szrt a fejemre, azért inkább hadd ne.

2022. aug. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ó, de kérdező, ha téged is rángat, rángatni fogja majd a gyereketeket is, "megnyugodhatsz". Mondd meg te, hogy felőle nyugodtan mehet az anyjához, amennyit akar, csak hagyjon ki a buliból.
2022. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem imádja jobban az anyját csak félti. Gondolom még nem fogta fel higy nem lehet segíteni rajta csak ha ő is akarja. Ehhez idő kell. El kell fogadnia hogy az anyja nem a régi. Nem írta a kérdező hogy mindenben az anyjának adna igazat úgyhogy nem értem miért kellene elhagynia. Minden családban vannak problémák ha jobban belelátunk a dolgokba.

Az viszont igaz hogy a barátoddal el kell beszélgetni arról hogy a jövőben hogyan akarjátok kezelni ezt. Mi lesz ha gyereketek is lesz pl. Szerintem is jobb ha messzebb költözök, oda ahonnan nem tudtok csakúgy átugrani. Maskulonben meg fogja keseríteni az életetek.

2022. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor találkozzatok vele, mikor józan. Én megtettem az apámmal. Mindenben segítettem, de ha ivott, nem voltam rá kíváncsi.
2022. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!