Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szóval most fogok előszőr...

Szóval most fogok előszőr találkozni a baratom szüleivel. Ha magázom őket, mert ez alap..de ha utána azt mondjak, hogy tegezhetem őket akkor illik tényleg tegezni őket, ha megengedik?? Vagy meg ezek után is magázódjak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 20:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Illene
2022. aug. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Ha megengedik, akkor nyugodtan tegezheted őket.
2022. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én kértem az még az elő találkozások idején, hogy tegezzenek, én viszont

magáztam őket. De az volt a válasz, hogy nagy baj lesz, ha le kell tegezzenek engem. De nem is tegeztek, a két menyüket viszont tegezték. Mikor megkérdeztem, miért van ez a nagy megkülönböztetés, az volt a válasz, hogy a

menyük falubeliek, és falun ez a szokás. De én a közeli kisvárosból származtam, ezért maradt minden ahogy Ök akarták. De ettől függetlenül soha nem volt közöttünk semmilyen vita.

2022. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira tiszteletlen magázni azt, aki megengedi, hogy tegezd, mint letegezni valakit, aki nem ajánlotta fel
2022. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!