Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen jelek utalhatnak arra,...

Milyen jelek utalhatnak arra, hogy az anyós féltékeny a menyére? Ki tapasztalt már ilyet, miben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés
2022. aug. 29. 14:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt azért előre leszögezném, hogy én egyik se vagyok, se meny, se anyós.
2022. aug. 29. 14:31
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

"Azt azért előre leszögezném, hogy én egyik se vagyok, se meny, se anyós."

Akkor nem is kell neked ezzel foglalkozni.

2022. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#2

De érdekelne, mert kívülállóként figyelem az eseményeket. Ráadásul te nekem ne mond meg, hogy mivel kéne vagy nem kéne foglalkoznom :)

2022. aug. 29. 15:01
 4/21 Morzsi007 ***** válasza:
91%

Te vagy az anyós gyereke, fia? 😁

Anyós viselkedés, beszéde a menyével, háta mögött kibeszéli.

Az anyósok inkább a menyüket fogadják el nehezebben, vejükkel nem olyan rossz a helyzet. Én ezt tapasztaltam eddig.

2022. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a párom anyukája, ha a párom is jelen van, mézes - mázas. Amikor viszont nincs ott, bántó dolgokat mond. Pl csináltattam körmöt, amire az volt a megjegyzése, hogy ő utálja az ilyesmit, azok a nők hordanak akik lusták háztartást vezetni. Kár, hogy ez rám nem igaz és pontosan tudja. A másik, hogy mindenbe beleüti az orrát, mindenbe bele akar szólni. Átjött egy családi alkalom előtt segíteni, sütött sütiket (mondtam hogy nem kell), és úgy adta elő hogy ő milyen nagy áldozatot vállalt vele, és mennyire megterhelő volt, de a fia csak az ő sütijét eszi meg :D (amúgy nem). Átjött és elkezdett dirigálni mi hogyan legyen, ez így nem jó, az úgy nem jó stb. Nagyokat kellett nyelnem hogy ne szóljak be neki. Szerencsére ritkán találkozunk.
2022. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Igen 4esnek valóban igaza van. A menyet nehezebben fogadják el általában mint a vőt.


Az én anyósom aki aztmondta ő soha nem akarna olyan anyós lenni mint amilyen vele volt az anyósa... hát de.. legalább 2x annyira rossz.

Hozzatennem hogy évek óta próbálok neki megfelelni de lehetetlen. De már egy ideje úgy vagyok vele hogy nem érdekel. Nem teszek se jót se rosszat . Ha van egy undorító megjegyzése akkor egyik fulemen be másikon ki. De nagyon próbálkozik. Született egy kislányom . És azóta mióta ő nagymama azóta 10x annyira elviselhetetlen. Mintha ő lenne az anyja ennek a gyereknek és állandóan csak az ő akarata érvényesülhet. Nekem volt már egy pár párom a férjem előtt de egy anyósom sem csinált velem olyan sok mocskos dolgot mint ő. A fia jelenléte nélkül egy mihaszna mocskos k.rva vagyok.. amúgy ha ott a férjem "jajj fiam olyan szerencsés vagy emellett a nő mellett remélem örökké együtt maradtok " és társai.

Az ő anyósa kerek perec megmondta annak idején hogy nem.szereti és kész. Áskálódásról szó sem.volt... egyszerűen nem szimpatizált az én anyósommal... de lehet ez egy örökös körforgás. Én nem szeretnék rossz anyós lenni de majd ahogy hozza az élet

2022. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Az én drága anyósom porig aláz állandóan.


Szid akinek csak tud . Akit csak lehet ellenem fordít. A férjem előtt szent . Mikor nincs ott senki akkor meg gerinctelen megjegyzései vannak. A férjem meg értetlenkedik hogy miért nem szívlelem és hogy ő ezeket miért nem hallja ? :|

2022. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Beszólogatás a kinézetemre, örökös versengés, összeméregetés, okoskodás, még a szakmámat illető kérdésekben is, amihez fingja nincs.

Ő már 42 évesen is egy otthonkás, kövér, ősz, zsíros hajú, parasztasszony volt, én a mai napig, 2 gyerek után is csinos, ápolt anyuka vagyok.

Nekem eszembe sem jutna rivalizálni 40+ nőként a fiam 18 éves, gyönyörű barátnőjével.

Már én is anyós korú vagyok, de a vén banya, még mindig versenytársnak tekint engem.

3 éve felé se nézek.

2022. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, mi a féltékenykedés. Ha utál, mert "elvettem" a pici fiát, akkor igen, az én anyósom féltékeny. A szemembe nem mondja, max flegma arcot vág. A férjemnek viszont, vagy más rokonoknak igen. Mikor már 4 éve voltunk együtt is, csak futó kapcsolatnak nevezett másoknak. Meg én amúgy is csak rosszat teszek a fiával. Mikor megmondta neki annak idején, hogy feleségül akar venni, úgy neki állt férjemnek, hogy elbass*a az életét miattam, hogy végül azt kellett neki mondania, vagy befejezi most, vagy többet nem beszél vele. Akkor befejezte, de persze azóta is tudom, hogy nem vagyok a kedvence. Mert a kedvenc fiát vettem el pont tőle. :)
2022. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Hamar észre lehet venni mikor valaki féltékeny, és még úgymond közvetlen jele sincs, csak őgy az adott helyzetben könnyen kijöhet.
2022. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!