Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem bírom elviselni az anyósom...

Nem bírom elviselni az anyósom, így a babával kapcsolatban se kérem meg sokszor, hogy segítsen. Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Nem jó a kapcsolatunk, de ő úgy csinál, mintha minden rendben lenne, közben a hátam mögött pusmog, a férjemet próbálja befolyásolni, nem képes elfogadni, hogy a kicsi fia “már nem az övé”, nekem ettől alapból a hátamon feláll a szőr. Mit tegyek, hogy egy kicsit el tudjak ettől vonatkoztatni? Itt a kislányom, akitől persze nem “tilthatom el”, de rosszul vagyok, hogy állandóan jönne.

2022. szept. 1. 11:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
41%
Érthető, de mint tudjuk, a nők nagy része mindent bántásnak/fúrásnak vesz az anyóstól, amit a saját anyjától nem.
2022. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
66%
Tehát szerinted csak az anyósnak lehet igaza? Ezzel most kb ezt mondtad.
2022. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
62%
Én is 9-essel értek egyet
2022. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
20%
Ne foglalkozz vele, akkor el tudsz vonatkoztatni.
2022. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
80%
Miben befolyásolja? MErt ha rendszeresen fúrja az teljesen más, minthogyha egyszerűen csak véleményt nyilvánít, és aztán a házaspárra hagyja, hogy megfogadják-e.
2022. szept. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen nem hívom át és kész max kéthetente egyszer. Nem bírom, és szerintem ő sem engem. Mindig próbálok vele kedves és érdeklődő lenni, de van hogy pl: Nekem van hogy nem köszön. Megkérdezem hogy van elpanaszkodja magát nekem, de vissza nem kérdez.

Aki velem ilyen az a gyerekemmel se jópofizzon. 4 unokája van. 2 ebből sose lát mert a fia három helyre csinált gyereket. Az az egy aki meg közel lakik ( fia jelenlegi családja ) már nem babusgatható. Férjem védi, de ez csak addig szereti a gyerekeket amíg kicsi. Azt hitte majd itt lehet minden nap ha megszületik a kislányom. Isten ments. Azért kell a tér mindenkinek, ő meg ezt nem érzi. Plusz úgy turkál ha itt van mintha otthon lenne. Holott nekem idegen. Párom sosem szól rá semmiért, én meg inkább már oda sem nézek. Mert ha én mondok, kérek valamit leszarja.

2022. szept. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó voltam. Mielőtt félre érti valaki, nem zsigeri utálat. Nem volt rengeteg fiúm a férjem előtt, de az összes anyós jelölt normális, kedves volt. Pedig volt több éves kapcsolat. Párom is milliószor meggondolta hogy haza vigyen e bemutatni. Nem véletlenül nem vitt haza soha senkit.
2022. szept. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
87%
Engem is utál anyósom, de engem pont nem érdekel. A gyerekeket próbálja magához édesgetni, de a nagy valamiért nem kedveli, a kicsik pedig nagyon anyásak.
2022. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!