Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom úgy szeretne házat...

A párom úgy szeretne házat vásárolni, hogy költözzünk össze a hetvenes éveikben lévő szüleivel. Egy normális nő erre mindenképpen igent kell mondjon?

Figyelt kérdés
A párom édesanyja mindenképp nagyon szeretne majd nekem segíteni a házimunkában, régóta megszoktam, hogy önálló vagyok, félek attól, hogy az összeköltözés után nem a saját életünket élnénk.

2022. szept. 26. 17:51
1 2 3 4 5 6
 31/55 Darius- ***** válasza:
43%
Kedves kiiro. Igazad van mindenben. Nem kell koltozni !
2022. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
76%

Sohasem élnék anyósékkal huzamosabb ideig - de ugyanúgy a saját szüleimmel sem. Egy francokat.


Önálló nő vagyok, saját háztartással, saját szokásokkal, amiket a barátom igényeihez is igazítok.

Ennyi. Máshoz nem alkalmazkodnék kb 10-15 éves keresztül.

2022. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
64%

Sok kérdés merül fel

Ki penzeből lenne a ház? Ha a te pénzed is benne van akkor szerintem nem én bele. Ha ni cs akkor végülis nincsközöd ahhoz hogy mit vesznek, azt viszont előre kell tisztázni hogy te nem akarsz ápoló lenni. Innen jön a kérdés, hogy ki ápolná a szüleit?

Egy háztartás vezetésében nem kell segítség. Én pl utálom amikor valaki belekarattyol abba hogy mikor mit hogyan takaeítsak, ha még jó szándékból is teszi. Bár ez csak egy kifogás hogy belemenjél. Gyakorlatilag szerintem ápolni kellene őket. Nem véletlen az összekoltözés sem.

2022. szept. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
16%

A párod -az itteni hozzászólókkal ellentétben- szereti az idősödő szüleit és gondoskodni is szeretne róluk öregségükre.

Nem minden bokorban terem normális, érző lelkű és családcentrikus férfi, ezt se felejtsd el.

2022. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
67%

Majd ápolhatod őket…

Normális nő erre azonnal nemet mond. Én még egy városba se költöznék velük, nem ám közös házba. Pedig nincs velük bajom, jóban vagyunk. De ahhoz hogy ez így is maradjon, kell a távolság.

2022. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
13%
Micsoda dolog idős szülőket ápolni?! Ennyi érzéketlen embert. Hova fajul ez a világ...
2022. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
83%
Erre az egyetlen normális válasz a nem. Soha az életben nem költöznék össze a férjem szüleivel. Pedig semmi bajom velük, de akkor sem.
2022. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
74%
Határozottan nemet mondanék. Nekem senki ne segítsen be (vagyis ne ossza az észt) semmiben. Milyen alapon? Semmilyen magánéletetek nem lenne, mindig ott lennének. NEM.
2022. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
82%
Nem nem nem majd rád marad az ők ápolása is.
2022. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
82%

#34

Ja, főleg, ha a kérdezőre lenne testálva a szülő ápolás.

2022. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!