Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom úgy szeretne házat...

A párom úgy szeretne házat vásárolni, hogy költözzünk össze a hetvenes éveikben lévő szüleivel. Egy normális nő erre mindenképpen igent kell mondjon?

Figyelt kérdés
A párom édesanyja mindenképp nagyon szeretne majd nekem segíteni a házimunkában, régóta megszoktam, hogy önálló vagyok, félek attól, hogy az összeköltözés után nem a saját életünket élnénk.

2022. szept. 26. 17:51
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
90%

Férjem egyke, teház az a ház majd egyszer az övé lesz, ennek ellenére jelenleg nem vagyok hajlandó egy fillért se költeni rá és odaköltözni.

Pár éve nálunk is felvetődött, költözzünk oda (vidéki kisváros), egy nagy családi házról van szó, miénk lehetne az emelet 3 szoba, konyha, fürdő, nagy udvar, garázsok, de mondtam határozott nem! Felújításra szorult, és apósék nem igazán engednek korszerűsíteni, közös a bejárat, náluk nincs rendszer, kupis az egész ház, én oda nem akartam menni, hiába vártak.

Vettünk fel hitelt és most egy lakásban élünk, de legalább itt csak a magunk urai vagyunk, senki nem csattog fel papucsban és hálóingben, nekem így egészségesebb

2022. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
88%
Baratnom peldajat szeretnem elmeselni. 3,5 eve koltozott a parjahoz, es annak anyjahoz (apuka mar nem el). 1,5 eve hazasodtak, azota elszabadult a pokol, anyos kimutatta a foga feherjet, a ferj elkezdett pialni. Felvettek a babavarot, abbol vettek autot, ami a ferj neven van, rakoltottek a hazra az osszes penzt, ami anyos neven van. Egy eve vannak rajta a babateman, eddig sikertelenul, mondjuk ilyen kornyezetben nem csodalkozom. Ja, es csak 27 evesek lesznek februarban. Azt gyanitom, ra fog menni a hazassaguk arra, hogy anyos egy manipulativ hazug szorny, a ferj pedig anyuci pici fia.
2022. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
83%
Semmiképpen se menj bele. Még most ha normálisnak tűnnek is, egy ilyen kiszolgáltatott helyzetben az anyós a fejedre fog nőni. Ha normális anyós lenne, eleve nem is menne bele az ötletbe magától.
2022. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
79%
Hujber 52-es,akkor a nő fizetheti a hitelt, ha esetleg nem jön össze a baba, vagy elválnak még a büntetőkamatot is! Plusz a házból semmi sem jut neki? Pfu de ostoba húzás volt ez
2022. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
81%

52-es vagyok: igen, meggondolatlan volt a baratnom. O a rossz kapcsolatabol menekult az uj kapcsolataba, szinte rogton oda is koltozott a srachoz (es az anyjahoz). A sracnak meg esze agaban nem volt onnan elkoltozni, mert nem akarta egyedul hagyni az anyjat, holott a nagybatyja a szembeszomszeduk, tehat nem lett volna egyedul, csak a no szereti eljatszani a hattyuk halalat.

Azota a baratnom rajott, hogy mekkora hiba volt ez, elmondta ezt a ferjenek is, de ennyiben maradt a dolog. Elkoltozni nem fognak, mert beleoltek az osszes penzuket a hazba, anyos nyilvan nem fogja kifizetni oket. Marad a szenvedes, meg a pcos miatti mutetre jarkalas, ugyanis nem jon ossze a baba tavaly ota. Mondjuk ha en lennek ilyen helyzetben, nem erdekelne a penz, az egeszsegem es a hazassag sokkal fontosabb lenne. Ilyen mergezo helyzetben nem is tudnek gyereket vallalni.

2022. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!