Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit tegyek? Én ezt nem...

Most mit tegyek? Én ezt nem bírom idegekkel. Óriási a baj.

Figyelt kérdés

A szüleim iszonyatosan felidegesítettek így a késő délután volt egy elég komoly vitánk és hát eléggé ideges lettem és felmentem és kur.va nagy erővel nyitottam ki az ajtót.

Amivel nem lett volna még baj ha nem lenne egy Street workoutos tesóm kézállásos gyakorlat közben (közös szobánk van).

Ahogy kinyitottam az ajtót nagyon szerencsétlenül esett és így állt a karja _|

De sajnos emellett a sarkát bevágta az ágy szélébe így csak sántikálni tud.

Erre mindenki nekem esett őt bevitték én nem mentem velük mert nem akartam hallgatni a papolásukat és igazából azóta bent vannak és nem tudok semmit.

Nem akartam neki ezt okozni nem is tudtam ,hogy mit csinál egyébként jó testvérek voltunk de nagyon félek ,hogy ezután utálni fog egy életre.

Nem akartam neki ezt csak szimplán ideges voltam a szüleim miatt és ennyi.

Nem gondoltam ,hogy ez lesz belőle.

A szüleimmel azon vesztünk össze ,hogy sokat játszom a gépen és ugye most eleve tanulás miatt is kell a gép ugye és azt mondták akkor ha így folytatom akkor csak arra adják oda a gépet ameddig óra van.

Ezt most nagyon röviden fogalmaztam meg és szépen bővebben nem akarok belemenni.


2020. ápr. 22. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/178 anonim válasza:
77%
Hát. Elég gáz a szitu. Figyelj. Ha hazajöttek a kórházból(gondolom ott vannak) akkor kérj mindenkitől bocsánatot. Tudom hogy ez nehéz, de ez a legjobb megoldás.
2020. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/178 anonim ***** válasza:
80%
Ami a tesódat illeti, nem a te hibád. Ha veszélyes mutatványokat csinál az ajtó mögött, figyelmeztetnie kell erre a többi lakót. A játékot viszont csökkenteni kell, lehet, hogy függővé váltál. Ezt nem tudom megítélni innen.
2020. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/178 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó ,hogy függővé váltam.

Ugyanannyit játszom mint azelőtt csak többet vagyok gépnél a tanórák miatt.

2020. ápr. 22. 22:02
 4/178 anonim válasza:
39%
Hát. Elég gáz a szitu. Figyelj. Ha hazajöttek a kórházból(gondolom ott vannak) akkor kérj mindenkitől bocsánatot. Tudom hogy ez nehéz, de ez a legjobb megoldás. Ha pedig a gépezés miatt vesztek össze veled, akkor próbálj meg egy kicsit kevesebbet gépezni. Tudom-tudom. Én is még iskolás vagyok, de a gépnél tanulásnál a szüleid nem tudják, hogy mikor játszol vagy tanulsz. Igazából annyit tudok csak mondani, hogy kérj tőlük bocsánatot. A többi rajtuk áll.
2020. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/178 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem tesódtól kérj bocsánatot, a többiektől miért? Nekik nem ártottál.
2020. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/178 anonim ***** válasza:
33%

Próbálj meg uralkodni magadon, mert úgy tűnik, agresszív vagy.

A tesódtól kérj bocsánatot, és mondd meg neki, hogy ne veszélyes helyen gyakorlatozzon.

És ne játssz állandóan a gépen.

2020. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/178 A kérdező kommentje:

Oké igen felment bennem a pumpa de nem tehetek arról ,hogy a neten vannak az óráim.

Akkor ezért ne játszak?

Ezért fosztanak meg attól amit szeretek csinálni?

Nyilván mozgás kárára nem megy csinálom azt amit kell én is sportolok.

Pontosan ugyanannyit játszom csak emellett a neten is vannak óráim.

2020. ápr. 22. 22:27
 8/178 anonim ***** válasza:
87%

Maga a veszekedés nem vészes, ez egy tipikus konfliktus és a mostani helyzetben mindenkiben nagyobb lehet a feszültség, könnyen válik egy ilyen vita hevessé. Próbálj meg legalább egy kicsit kevesebbet játszani, és semmiképp ne a tanulás rovására menjen.


Az meg, hogy lett egy ilyen szerencsétlen baleset, nem kifejezetten a te hibád. Oké, hogy idegességedben nagyobb erővel nyitottad az ajtód, így nagyobbat esett a tesód, de ha jól értem a helyzetet, igazából mindenképp elesett volna, ha az ajtónak támaszkodott kézállásban, és erről te nem tudtál (pl nincs valami megbeszélt jeletek, hogy óvatosan nyisd az ajtót vagy kopogj). Nyilván mindenki tudja, hogy nem szándékos volt, és amint lecsillapodnak az indulatok, nem hiszem, hogy bárki is komolyan hibáztatna téged, vagy a testvéred megutálna, vagy egyáltalán neheztelne érte.


Próbálj meg megnyugodni, amikor hazaérnek pedig mindenkitől higgadtan kérj bocsánatot. Remélhetőleg a tesódnak nem lett semmi komoly baja.

2020. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/178 A kérdező kommentje:
Sajnos normál esetben nem esett volna el mert mindig szoktam kopogni csak ez most az idegességem miatt elmaradt.
2020. ápr. 22. 22:31
 10/178 anonim ***** válasza:
84%
Hazaertek mar? Mi lett tesoddal?
2020. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!