Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megengednéd, hogy anyósod...

Megengednéd, hogy anyósod elmenjen hozzátok karácsonykor így?

Figyelt kérdés
Mivel messze lakik, Londonban, szerencsére ritkán jön, de mivel karácsonyra jönni akar a gyerekekhez, úgy tervezi, hogy de december 23-án jön és január 2-án megy.. Ez már férjem szerint is sok, én meg nem is tudom, hogy viselném el addig. A gyerekeket január vége óta nem látta az idén. De nekünk akkor is sok lenne... Mit tegyünk?

2022. nov. 14. 11:15
 11/97 anonim ***** válasza:
57%
De legalább este a tietek. Kompromisszumként irtam. De egyszerű ne engedje oda egyáltalán még karácsonykor sem.
2022. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
57%
Nyelj egyet és egy évben egyszer viseld el. Egy hét, nem a világvége...
2022. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
44%

Már megint te?

A férjednek joga van pár napig vendégül látni az anyját egy évben. Az gyerekeknek meg kifejezetten jó, ha a nagyival is lehetnek egy kicsit.

2022. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 A kérdező kommentje:
#10, De ez a hátránya annak, hogy messze lakik, nem lehet csak úgy hazaküldeni vacsora után Londonba.
2022. nov. 14. 11:39
 15/97 anonim ***** válasza:
85%

🤦‍♀️


Akkor: anyuka, szeretettel várunk december 25.en vacsorára, de egyébként már más terveink vannak erre az időszakra és itt lakni se fogsz tudni. Foglaaljunk neked szállást vagy intézed te?

2022. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
90%
Nem, eszembe se jutna. Egyikőtök se akarja, akkor miért mennétek bele? Érthető ha a saját ünneped nem akarod elrontani.
2022. nov. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
86%

Az én szüleim dec 26-án érkeznek és január közepén mennek el. Kicsit sok, de aki messze van az nem tud jönni csak vacsorára. (6000 km).

A férjem szülei is 2 hétre szoktak jönni minden évben egyszer.

Én azt mondom kétszer örülünk a vendégeknek. Amikor jönnek és amikor mennek.

2022. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 A kérdező kommentje:
Gondolkodtunk rajta mi is, hogy kibújunk valamivel, hogy ne jöjjön, de a nyáron már 2-szer is kibújtunk amikor jönni akart. Nem tudjuk mit csináljunk.
2022. nov. 14. 11:56
 19/97 anonim ***** válasza:
95%
Mondjatok meg neki nem akarjátok látni. Többet nem fog jönni.
2022. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
93%

Például mondjátok meg őszintén, hogy Anyu/Gizi néni! Amilyen kiállhatatlanul szoktál ilyen alkalmakkor viselkedni, arra nekünk nincs szükségünk, elég lesz az 1-2 nap is. Ha ezt nem tudjuk megoldani, akkor marad a telefon.

Megsértődik, igen, de legalább egyértelmű lesz.

2022. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!