Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megengednéd, hogy anyósod...

Megengednéd, hogy anyósod elmenjen hozzátok karácsonykor így?

Figyelt kérdés
Mivel messze lakik, Londonban, szerencsére ritkán jön, de mivel karácsonyra jönni akar a gyerekekhez, úgy tervezi, hogy de december 23-án jön és január 2-án megy.. Ez már férjem szerint is sok, én meg nem is tudom, hogy viselném el addig. A gyerekeket január vége óta nem látta az idén. De nekünk akkor is sok lenne... Mit tegyünk?

2022. nov. 14. 11:15
 31/97 anonim ***** válasza:
59%

"

Mondjatok meg neki nem akarjátok látni. Többet nem fog jönni."


De aztán nem kell majd csodálkozni, ha a mama majd egy random londoni hajléktalanra hagyja a vagyonát.

2022. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 A kérdező kommentje:
Arra hagyja a nem létező vagyonát, akire akarja. Nekem egy peták nem kell tőle.
2022. nov. 14. 13:05
 33/97 anonim ***** válasza:
73%
Nem.Nálunk senkinek nincs ittalvás.A mi házunk a mi kis nyugalomszigetünk.Senkit nem kerülgetek napokig.Saját anyámat se.Keressetek neki szállast, napközben programozzatok,este mindenki mehet haza.
2022. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem meg kevésbbé legyél kicsit hisztérika. Ha az anyós nem könnyű eset, akkor is a férjed anyja, a gyerkeid nagymamája.
2022. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
73%
Kizárt, SENKIT nem szállásolnék el egy hétre. Nálunk erre a hely se alkalmas.
2022. nov. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
86%

Miért van az, hogy felnőtt emberek nem tudják kezelni a másik felnőtt okoskodását? Kicsit az jön le, hogy gyerekként viselkedtek, ha ott az anyós. Tessék felnőni.


Másodszor meg, nem tudni, milyen a lakásotok, és mennyire okoz kényelmetlenséget egy plusz ember. Ha nagyon felborítja a nyugalmat, akkor kizárt dolog, hogy ott aludhatna, persze, én megmondanám neki az okot, normálisan, hogy megértse, de ez nem jelenti azt, hogy ne jöhetne hozzánk napközben.

Ha van külön vendégszobátok, és be vagytok rendezkedve a vendégre, akkor nyilván ott aludhatna, kibírnám azt az időszakot, ha szeretne velünk lenni, nem lennék ellenséges. Legalább lenne idő normálisan megbeszélni a dolgokat.


Persze, ehhez fel kell nőni, és nem árt némi intelligencia is.


Azt pedig meg kell érteni, hogy ha messziről jön az ember, fizet útiköltséget, akkor már marad egy ideig, nem fog másnap hazamenni

2022. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
92%
Nem kerülgetni meg kibújni kellene a téma elől, hanem a párodnak megmondani az anyjának, hogy : "Nézd anyu, annak tudatában gyere, hogy nincs kioktatás, kritizálás, kötekedés. Nem szeretném, hogy tönkremenjen a karácsonyunk, így ha nem tudod magad modorálni, akkor inkább ne is gyere."
2022. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
91%
Ha a férjed szerint is sok, akkor miért nem tudjátok kinyitni a szátokat és megmondani neki?
2022. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
71%
Legegyszerűbb lenne ha a férjed közölné vele h mennyire nem kívánatos személy. Minek utazzon ha egy hétre se kívancsiak a pofajára meg el van tíltva az unokáitól? Ne utazztassátok mar!
2022. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
35%

Mellesleg azért durva h a gyerekek kedvéért sem vagytok hajlandóak elviselni arra a nyomorult egy hétre.

" Arra hagyja a nem létező vagyonát...nekem nem kell" hát kisasszony nem is te öröklöd hanem a férjed, neki se hagynék semmit...


Honnan tudod neki milyen megtakarítása van.. gondolom annyit kérdeztek tőle... Postással többet beszélhettek... Mégis mit vétet az asszony h nem lehet egy évben egyszer elviselni?

2022. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!