Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megengednéd, hogy anyósod...

Megengednéd, hogy anyósod elmenjen hozzátok karácsonykor így?

Figyelt kérdés
Mivel messze lakik, Londonban, szerencsére ritkán jön, de mivel karácsonyra jönni akar a gyerekekhez, úgy tervezi, hogy de december 23-án jön és január 2-án megy.. Ez már férjem szerint is sok, én meg nem is tudom, hogy viselném el addig. A gyerekeket január vége óta nem látta az idén. De nekünk akkor is sok lenne... Mit tegyünk?

2022. nov. 14. 11:15
 51/97 anonim ***** válasza:
87%

"Ebben mi másként döntöttünk, kér egy kávét, Erzsi néni?"

Ha ennyi nem elég, akkor "Ez a mi dolgunk. Milyen az időjárás kint?"

Vagy ha ez sem: "Nem érdekel. Megbeszéltük, amíg itt van viselkedni tetszik."

2022. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem is durva, hogy így megutaltod a férjed anyját a saját fiával és az unokakkal.

365 napból 10 et nem bírsz ki. Szegény gyerekek.


A sorstól majd visszakapod a leendő menyedtől vagy a vődtől ezeket. Majd akkor rajossz, h milyen sz. r is, hogy nem láthatod az unokáid, és hogy nem látnak szívesen.

2022. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
19%

Aki ilyeneket ír, mint kiszolgálás, körülugrálás, az megálmodta, vagy az ujjából szopta? Mert ilyeneket még az utálkozó kérdező sem írt.

Aki Londonból repülget, az nem az a magatehetetlen öregasszony, akit ki kellene szolgálni. A kérdező viszont szégyellnivaló.

2022. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
85%

#54

Mi szégyellnivaló van azon, ha valaki nem akar kvázi panzió lenni? Én se tudnék hova rakni egy vendéget egy hétig, akkor se ha nem magatehetetlen...

2022. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
22%
De bezzeg ha anyós arra a 10 napra se menne akkor ő lenne a hárpia mert miazmá h karacsonykor se hajlandó látni az unokáit...
2022. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
77%
De 20 napig+ 1 fő evés, fürdés,altatás szempontból.Nem kell magatehetetlenül lenni ahhoz,hogy kiszolgáltassa magát.Vendégnek jön Nem ő fog takarítani mondjuk.Viszont minden lében kanál.
2022. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
81%
Nem 20, hanem 10 napig.Rosszul írtam.
2022. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
30%

55# nincs szégyelni való benne de nem erről szólt a kérdés. Vélhetően van hova tenni az anyóst.

Az h kotnyeleskedik az egy dolog... Sűrűn nem beszélhetnek s mikor ott van akkor próbál okoskodni, na de ki anyósa nem? Én is szoktam igaz férjem nincs, így anyósom se. Én is meg úgy mindenki aki ide hozzá szól , okoskodik és kötekszik mint a londoni anyós...

Miért is kéne kiszolgálni? Ha évi 1x megy akkor is családtag nem vendég...

Persze teszek ki tiszta agyneműt stb. Ha már mosogatok akkor tök mindegy h 4 tányérral többet mert ott van...

Egyeseknek nem tudom hol van az intelligenciája... Nektek annyi a lényeg h hazasodtok és totál kisajátítjátok a párotokat

2022. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
19%
Ja és általaban ilyenkor az anyós besegít a hazimunkaba szal még jó is h ott van... Nem hiszem el h bárkinek átmegy karácsonyra az anyósa és pálmafával.kell.legyezni meg kiszolgálni.. hagyjuk már
2022. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
82%

#59

Én egy korábbi válaszra reagáltam, abban írta a válaszoló hogy szégyellni való.

Nálatok csak az ágynemű húzás és a mosogatás a házimunka? Irigyellek.

2022. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!