Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezeljem a helyzet?

Hogyan kezeljem a helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok , a párommal 5 éve vagyunk együtt. Az ő szüleivel eléggé rossz a kapcsolatom. Amióta elsőnek bemutatott nekik azóta érzem, nem szívleljük egymást . Eléggé ki mutatják, hogy a lányuknak nem olyan férfit szántak mint én. Olyat aki diplomás es gazdag , mindent megtud adni a lányuknak. Nem beszéltem 10 percet egyszerre összesen az 5 év alatt velük. Apósommal volt , hogy egy 3 órás autót út alatt próbáltam beszélni de egyirányú volt az egész így csendben telt az idő. Az anyósom pedig a hátam mögött szokott szidni a páromnak, hogy miért velem kellett osszejonnie. Az a pont volt nálam az, hogy többe nem próbálkozom kedves lenni veluk, amikor 1 eve az eljegyzesunkre nem adtak az áldásukat. Mert hogy korai meg es nem fog ez örökké tartani címszóval elintézték.

De a párom továbbra is kitart mellettük , nem arra gondolok hogy szakitsa meg velük a kapcsolatot de a rossz viszony ellenére is a szülei folyton nyaggatjak a párom, hogy szóljon nekem menjek már el segíteni nekik valamit. Én persze nem megyek , ezért sokat vitázunk párommal is.

Ti hogyan kezelitek ezt az ellentétet , vagy a parotokat amikor két tűz között van?



2022. dec. 17. 01:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem érdekelne, ahogyan nem is érdekelt ex-anyóséknál.


Én próbálkoztam, ők utáltak, aztán félév után beszüntettem a találkozásokat, legyen szó karácsonyról, vagy bármiről.


Amikor abból állnak az "ünnepek", hogy nyíltan engem szidnak, meg aláznak mindenért, akkor köszönöm, nem kérek belőle.


A saját családommal sem karácsonyozok együtt, épp ezért. Nekem nincs szükségem olyan emberekre, akik az év 363 napjában ölik egymást, 3 napig meg jópofiznak ÉS a másik háta mögött ölik egymást.


Az meg külön nevetséges, hogy még én puncsoljak olyan embereknek, akik le sem szrnak, vagy egyenesen lenéznek, mert nincs diplomám.

2022. dec. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
88%

"Olyat aki diplomás es gazdag , mindent megtud adni a lányuknak."

Ez akkor van, amikor olyan vágyaik vannak nekik maguknak, amit ők önerőből nem tudtak elérni és önerőből nem tudtak megadni a lányuknak, értsd szellemi és anyagi tőkét, és még egy külső tuningot szeretnének.

Láttad a Neverland c. filmet?

Ott is az van, a szülők a végén bevallják maguknak, hogy emiatt kerültek ebbe a szituba, ŐK szerették ezt a közeget, ezt a bánásmódot, nekik hiányzott a VIP-ság, és lelkiismeretfurdalásuk van, hogy beáldozták érte a gyereküket.

2022. dec. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
36%
* Leaving Neverland
2022. dec. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 NTBS ***** válasza:
27%
Próbálj meg velük jobban kijönni. Kezdeményezz beszélgetéseket velük. Ha nem működik azt párod is fogja látni.
2022. dec. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem erre nincs globális jó válasz. Alkat- és sok egyéb függő. Ahogy te érzed. Ha belefér és nem emészt, akkor mehetsz továbbra is stb., ha meg nem, akkor közölheted, hogy ehhez nincs kedved/erőd stb. Ezek akar váltakozhatnak is.

A belső hang megmondja.🙂

És jó esetben a párod elfogadja. Ha a férjem nem akar jönni a szüleimhez (elég gyakran van ilyen), akkor megyek nélküle.

2022. dec. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
6%
Amondó vagyok én is, hogy menj el segíteni. Lehet fordulna a kocka és rajonnenek, igenis szeretni való vagy és jól illessz a lanyukhoz. Veszíteni valód nincs, csak nyerhetsz vele. Annyit mindenképp, hogy a menyasszonyod szemeben még nagyobb lesz feléd a tisztelet.
2022. dec. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%

De milyen békejobbot nyújtson? Nem is beszélnek vele, hiába megy oda, akkor miről beszélünk?


Itt a barátnőd a hibás, mert nem teszi helyre a szüleit.

2022. dec. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
85%
A párod nincs két tűz között: egy felnőtt ember, akinek csak ki kellene állnia magáért, ha mások mérgezni próbálják az életét.
2022. dec. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
2%
A vilagon semmi probléma nincs a párjával, irta, hogy kiall a kapcsolatuk mellett.
2022. dec. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%

Ja, 19-es, de közben meg veszekszik vele, mert nem megy segíteni a szüleinek, akik folyamatosan szidják, leszólják és még szóba sem állnak vele.


Nem tűrném el a szüleimtől, hogy így viselkedjenek a párommal, ez nem kiállás.

2022. dec. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!