Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezeljem a helyzet?

Hogyan kezeljem a helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok , a párommal 5 éve vagyunk együtt. Az ő szüleivel eléggé rossz a kapcsolatom. Amióta elsőnek bemutatott nekik azóta érzem, nem szívleljük egymást . Eléggé ki mutatják, hogy a lányuknak nem olyan férfit szántak mint én. Olyat aki diplomás es gazdag , mindent megtud adni a lányuknak. Nem beszéltem 10 percet egyszerre összesen az 5 év alatt velük. Apósommal volt , hogy egy 3 órás autót út alatt próbáltam beszélni de egyirányú volt az egész így csendben telt az idő. Az anyósom pedig a hátam mögött szokott szidni a páromnak, hogy miért velem kellett osszejonnie. Az a pont volt nálam az, hogy többe nem próbálkozom kedves lenni veluk, amikor 1 eve az eljegyzesunkre nem adtak az áldásukat. Mert hogy korai meg es nem fog ez örökké tartani címszóval elintézték.

De a párom továbbra is kitart mellettük , nem arra gondolok hogy szakitsa meg velük a kapcsolatot de a rossz viszony ellenére is a szülei folyton nyaggatjak a párom, hogy szóljon nekem menjek már el segíteni nekik valamit. Én persze nem megyek , ezért sokat vitázunk párommal is.

Ti hogyan kezelitek ezt az ellentétet , vagy a parotokat amikor két tűz között van?



2022. dec. 17. 01:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
89%

"nyaggatjak a párom, hogy szóljon nekem menjek már el segíteni nekik valamit. Én persze nem megyek , ezért sokat vitázunk párommal is"

Mellette áll? Érdekes moziteremben ültök.

Nem tudom miért nem látja pár válaszoló a valóságot.

A 4-es válaszoló látta, azt megjegyeztetem, mert ugyanezt gondolom szóról szóra.

(Van segítség leföldelni a valóságba az embereket.)

2022. dec. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

20!


Egészének pontosan hol van róla szó, hogy a kerdezo parja veszekszik vele, hogy menjen segiteni? Mármint a te képzeleteden kivul?

2022. dec. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
87%

Bakker, ezek szerint nem hatott még a kávé, nem láttam ezt a részt....🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


Nos, akkor nem a szülőkkel kell lelni, hanem a menyasszonyal megertetni, hogy nem fogsz segíteni a szülőknek

2022. dec. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem vennék el olyan nőt, aki erőlteti, hogy menjek segíteni az így viselkedő szüleinek. Engem se kedvelnek az anyósék, de nincs a párom két tűz között, normális értékrendje van, nem anyuci pici fia/lánya.
2022. dec. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
82%
Kerüld őket amennyire elhet.
2022. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha elszigetelten akar valaki élni, akkor semmi baj. De ha jó viszonyt akar az emberekkel, akiknek a feleségét köszönheti, akkor főleg 5 év után, hasznos lenne áldozatokat hozni.

És addig nem tervezni családot, amíg meg nem szereti a felesége szüleit. Mert amilyen az élet, olyanok lesznek a gyerekek mint a nagyszülők.

2022. dec. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!