Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem értem tőle ezeket a...

Nem értem tőle ezeket a kérdéseket?

Figyelt kérdés

Anyósomról van szó. Egyszerűen nem értem tőle az alábbi dolgokat. Szüleim elváltak, külön élnek. Folyamatosan megkérdezi tőlem anyósom hogy mit csinálnak. Most pl. karácsonykor kérdezte hogy, anyukád sütött sütit?, én mondtam neki hogy nem mert dolga volt. Erre elkezdi mert, mi, mit csinált. Én erre mondtam neki hogy nem tudom mert nem beszéltem vele ( nyilván hazudtam, mert szerintem nincs köze hozzá). Erre megkérdezi, hogy egyáltalán dolgozik csinál valamit. Itt csak lestem és mondtam neki hogy nem tudom. Utána megkérdezte és most apukád hol lakik pontosan. Mondtam neki hogy gondolom a nőjénél. Erre elkezdi, csak mert láttam a kocsiját egy másik háznál, mit keresett ott, mi dolga van neki ott. Én erre mondtam neki hogy nem zavar hogy mamámnál volt. Erre elkezdi akkor is mi dolga neki arra, mondtam neki hogy talán azért ment oda hogy mamám meglátogassa. Erre elkezdi mondani hogy ő nem hiszi.


Már nagyon kivagyok tőle, szerintem ezek a dolgok amiket kérdez, nem igazán tartoznak rá. Egyszerűen nem elégszik meg annyi válasszal, amennyit kap. Csak én meg nem vagyok köteles neki beszámolni. Veszekedni a férjem miatt nem szeretnék, de előbb vagy utóbb sajnos az lesz a vége.

Itt a végén leszögezném hogy ez a kérdés nem anyós szidás miatt van. Csak tanácsokat szeretnék, hogy ki mit tenne a helyemben.


2022. dec. 31. 01:45
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
91%

#19

Nem gondolnám, hogy a mások életében való vájkálás olyan kva szórakoztató beszédtéma. Te szereted, ha még azt is tudni akarják rólad, hogy szartál-e aznap, vagy mikor dugtál és kivel? Úgy érzed ehhez van másnak is joga, hogy tudja rólad? Vagy a szüleidről pl.?

2022. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
40%
Azért ezeknek a kérdéseknek a nagy része belefér egy normális anyós-meny beszélgetésbe és mondom ezt úgy, hogy én nem is tartom a kapcsolatot a saját anyósommal. Miért nem tudhatja, hogy mit dolgozik az anyukád, vagy hol lakik az apukád? Az is csak egy laza trécselős kérdés, hogy sütött-e sütit. A többire meg simán megmondhatnád, hogy ne haragudjon, de az a szüleid magánügye.
2022. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
90%

"A többire meg simán megmondhatnád, hogy ne haragudjon, de az a szüleid magánügye."

"Egyszerűen nem elégszik meg annyi válasszal, amennyit kap."

Tehát akkor mit javasoltok, hiszen az nem lesz elég az ilyen vájkálás mesterének, hogy a magánügyük? Sőt mégjobban vérszemet kap majd.

2022. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
87%
Szolj a ferjednek szerintem, hogy rendezze le az anyjat, mert idegesitoen tapintatlan es bunko. Megteheted te is, de akkor fennall a veszely, hogy te leszel a mumus es az elso szamu kozellenseg. Az anyosok nem szeretik, ha meg vannak fegyelmezve es meg van nekik mutatva, hol a helyuk. 😈😉😎
2022. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
86%
22, Normális anyós-meny beszélgetés az, hogy a lány apjáról gyártja a pletykát? El lett mondva, hogy nagyit látogat, de nem, mert tutiziher nőzik? Neked ez normális anyós-meny beszélgetés?
2022. dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Én már mondtam anyósomnak hogy ne haragudjon, de nem szeretnék róla beszélni, egyből kérdezte, miért nem, titkos. Férjem is szólt már neki, de csak azért is.

Elég az hogy a szüleim egymást szidják nekem, nem békével váltak el.

2022. dec. 31. 11:19
 27/47 A kérdező kommentje:
25, hát igen, én szerintem sem fér bele, de neki ezek szerint igen. A süti meg azért zavar, mert mindig irigy volt anyumra, ha a főzésben szerinte anyum valamit jobban csinált. Egyből mondta mindig hogy az ő főztje biztosan sokkal jobb.
2022. dec. 31. 11:23
 28/47 anonim ***** válasza:
80%
Kerdezo, haaat… nagyon gyerekes es alattomos az anyosod, meg kell hagyni. Azt tudod csinalni az ilyenekkel, hogy vagy adod alajuk a lovat es kirohogod, vagy teszel a fejukre magukrol. Tudomasul kell venni, ezek ilyenek, nem valtoznak, nem kell figyelni rajuk es komolyan semmikeppen sem kell venni oket.
2022. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen nem kell menni. Hogy ne hozd magad olyan helyzetbe, hogy azon kelljen kínlódnod, hogy hogy győzz meg egy ostoba, primitív, gonosz bunkót. Nem a társaságod.
2022. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
56%

23: Én nem látok a kérdéseiben semmi olyat, amit nehezemre esne kivédeni. Elmondtuk a legjobb megoldásainkat, nekünk működik.

Ha szükséges, képes vagyok annyiszor elismételni egy hárító választ, amíg felfogja vagy belenyugszik a beszédpartner. NEM esik nehezemre.

2022. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!