Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyien elfogadóak, azzal a...

Mennyien elfogadóak, azzal a férfival, aki 40 körül az édesanyjával lakik?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a véleményekre tapasztalatokra. Mert egy ismerős pár, különben jól meglett volna együtt, de ez szakitóok lett náluk. A párja 40 volt.

2023. jan. 26. 09:54
 191/203 anonim ***** válasza:
100%

Amugy kerdezo miert nem gondolkodsz el?


En ugy latom irhat barki barmit meg csak fontolora sem veszed. Ha a nagy tobbseg mond valamit, akkor abban lehet igazsag nemgondolod?

2023. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/203 anonim ***** válasza:
100%
Exem szintén 40 évesen anyukával lakott, apja kiskorában meghalt.Én odaköltöztem hozzá mert nagyon szerettem. Hát basszus bár ne tettem volna. Állandóan piszkált kedves mama, a fia meg egy igazi semmire kellő volt. Te is mondod így félretett pénz stb..figyelj ha annyira a pénz miatt maradtál anyuci csecsén már 40 évesen illene legalább egy hiteles kis lakásodnak lenni. Az az igazság hogy szánalmasok vagytok, nem férfiak.
2023. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/203 anonim ***** válasza:
100%
Jaj és az ex is a gyerekszobájában élt 40 évesen is még a kis műanyag játékrepülői is megvoltak :) a kérdezőn is érezni hogy baj van a toronyban de nagyon
2023. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/203 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a kerdező az exed 😂
2023. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/203 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣
2023. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/203 anonim ***** válasza:
100%
Kb olyasmi volt az is. Teljesen természetesnek vett az is mindent ami a legtöbb ember számára hajmeresztő. De sajnos az én exem engem egyszer sem vitt el wellnesselni, pedig szerettem volna és kb soha nem is akart kimozdulni otthonról jah és egy forintja nem volt
2023. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/203 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálom őt is meg ezt a nyomorultat is aki feltette ezt a beteg kérdést mert tényleg anyucikájuk tehet arról hogy ilyen életképtelenek. De nem hiszem el hogy egy hímneműnek ennyire nem gond hogy anyukája cickóján függ 40 évesen is
2023. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/203 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egyre tobb az ilyen!! Anno nem volt ez divat! Mondjuk ok ferfiak is voltak. 😀
2023. febr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/203 anonim ***** válasza:
100%
És a legszebb hogy a kérdező is azt hiszi mekkora főnyeremény meg mit tud adni a nőnek!Elmondom semmit. Míg ott a rózsaszín köd elmegy a dolog max pár hónapig de utána jön a mindennapok realitása. Náluk pl anyuka hetente csak 2szer fürdött tudod milyen szag volt utána a wc-ben?? Igénytelen volt kb mindenre és az ő fia is szentül megvolt győzödve arról hogy ez tök okés. De nem az. Nem lehetett normálisan főzni mert mindig beszólt rá valamit nem rosszindulatúlag de akkor is. És tudod kedves kérdező én is a szobába gubbasztottam mert baromira nem voltam kíváncsi anyósra, a kérdéseire a nyavajáit hallgatni. Nem azért mert mentálisan problémám volt.itt is közös fal volt anyuci szobájával és a szex 0 volt már a végén mert meg ne hallja stb..szerintem kicsit impotens is lett a fia. Szóval te is felkészülhetsz a magányra, a környezeted ki nem mondott lenézésére még ha nem is mondják a szemedbe. Szép élet az neked kár hogy eddig szaporodtál.
2023. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/203 anonim ***** válasza:
100%
Anyukát miért nem lehet máshogy segíteni? Nemtudom kilyen baja van, de fizethetnél neki otthoni ápolót, segítséget, vagy csak egy szomszédot aki ránéz ha nincs nagy baja. Ha meg nagy bsja van akkor otthonba kéne adni, nem odaköltözni hozzá 40évesen.
2023. febr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!