Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezelnétek azt a...

Hogyan kezelnétek azt a helyzetet, ha a volt párotok / feleségetek apukája és anyukája jóban maradna veletek még a szakítás / válás után is?

Figyelt kérdés

Jelen helyzetben van egy közös gyereketek is.


Illetve szerintetek ez lehet probléma egy újabb párkapcsolat / házasság esetén is vagy addig elkopik?



2023. febr. 6. 09:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

#10

Igazad van, csak elképzeltem egy szituációt, hogy számomra ez milyen esetben lenne elfogadható.

2023. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Nyilván a szétmenő / elváló feleknek nincs párkapcsolata és egymástól se akarnak már semmit, a közös gyereken kívül....


Ha van valakinek párkapcsolata, akkor nyilván nem illik és nem normális....

2023. febr. 6. 11:32
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Oké, írd le még ezt százszor, de szerintünk meg akkor sem illik/normális, ha nincs új párja a szétmenő feleknek.


Menjél akkor, ha akarsz, pofátlankodj oda az exed családi életébe.

2023. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
"Figyelj Juci/Béla anyádék meghívtak apád szülinapjára, szerinted menjek vagy ne menjek? Megsérteni nem akarom őket, de szeretném tudni a te véleményedet erről!"
2023. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
79%

Anyu olyan kapcsolatban maradt az öcsém volt feleségével, hogy amikor jött hétvégére a gyerek (öcsém hazaköltözött anyuhoz), akkor a második házasságábólvaló kicsi is maradni akart, hát maradt :D

A volt sógornőm új anyósa meghívta anyut szüretre, disznóölésre...

Abszolút jó kapcsolat maradt, de mi is jóban vagyunk velük.

2023. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem piszok kellemetlen, és én nem mennék el.


Semmi közöm hozzájuk, nem a családom, és semmi kedvem nem lenne az exemmel beszélgetni (ugyanis nyilván ő is ott van a családi rendezvényeken). Felejtős.

2023. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ennek kellene lenni a normálisnak, főleg ha van egy unoka is, és természetesen nem tetlegesség miatt történt a válás.


Nekem van barátnőm, ahol szakítás után is jóban maradt az anyósával, mai napig aktív része a kis tini lány életében, sőt az anyós vett az unoka nevére lakást amiben élt barátnőm a gyerekével amíg férjhez nem ment.

A barátnőm mostani férje, a volt párja és annak új mennyasszonyával is tökéletes a kapcsolatuk.

2023. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
72%

"Nekem van barátnőm, ahol szakítás után is jóban maradt az anyósával, mai napig aktív része a kis tini lány életében, sőt az anyós vett az unoka nevére lakást amiben élt barátnőm a gyerekével amíg férjhez nem ment."


?????



Azért, mert valaki nem megy el az elférje csalàdjának szülinapi bulijaira vagy karácsonyára, attól még lehet egyébként normális a kapcsolat és attól még a nagyszülők részei lehetnek az unokájuk életének. De ehhez miért kéne az exnek odajárni hozzájuk pl. karácsonykor? Nem értem.

2023. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk sem ordítozós válásunk volt,jóban maradtam anyósommal és a sógrnőmmel is. Igaz,nem jártunk össze, de amikor elmentem apósom temetésére, a rokonság szeretettel fogadott,mindazok,akikkel a válás előtt is jól kijöttem,örültek, hogy megint találkoztunk.Később meglátogattam anyósomat, nem családi összejövetel volt, csak egy sima hétvége, akkor átjött a sógornőm is,és nagyon jót beszélgettünk.Egyébként az új párommal voltunk vendégségben a volt férjemnél és az új barátnőjénél, ők pedig eljöttek segíteni, amikor építkeztünk. Nem járunk egymás családi összejöveteleire, de egy normális emberi kapcsolatot fenntartunk, mert a két gyerek egy életre összeköt minket.
2023. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
76%

A férjem exével, és a családjával is jóban vagyunk. Az ex szüleit az első találkozás óta tegezem. Időnként vannak közös programok, gyerek szülinapja, ballagás, ilyesmik.

Nálunk működik, a gyerek is boldog, hogy nem széthúz@s és cicaharc van.

2023. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!