Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezelnétek azt a...

Hogyan kezelnétek azt a helyzetet, ha a volt párotok / feleségetek apukája és anyukája jóban maradna veletek még a szakítás / válás után is?

Figyelt kérdés

Jelen helyzetben van egy közös gyereketek is.


Illetve szerintetek ez lehet probléma egy újabb párkapcsolat / házasság esetén is vagy addig elkopik?



2023. febr. 6. 09:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%

18#



Mert vannak olyan kultúrált normális ézelmi intelligenciával rendelkező felnőtt emberek, akik képesek válás után is másképp, de egységes családként funkciónálni..

2023. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
85%

"olyan kultúrált normális ézelmi intelligenciával rendelkező felnőtt emberek, akik képesek válás után is másképp, de egységes családként funkciónálni."


De ha egységes családként akarnának funkcionálni, akkor minek elválni? Az ex házastárs nem az egységes család része, akár tetszik neki, akár nem.

2023. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
19%

22#


Kezdjük azzal, hogy eleve sok szülő, pláne a fiús anyukák 🙄 eleve szeretik gyerekként kezelni a felnőtt gyermeküket. Eleve jó magyar szokás, hogy nem kedvelik a menyüket vagy vejüket.

Nagypn sok szülő képtelen leválni a felnőtt gyerekéről.

Elsőkörben ezzel kellene kezdeni valamit.


Másodszor. Ha a gyermekemnek nem sikerült a házassága, attól még a menyem/vejem az unokám anyja/apja marad, akivel szeretnék továbbra is egy normális kapcsolatot fenttartani hisz ez az unokám érdeke is, és attól függetlenül, hogy külön utakon folytatják még a családunkhoz tartozik az unokám révén.


Attól mert nekik nem sikerült, nekem miért kell haragudnom, kígyót békát kiabálnom? Hisz ez az ő dolguk.


Én meg én vagyok.

2023. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
67%

"attól még a menyem/vejem az unokám anyja/apja marad, akivel szeretnék továbbra is egy normális kapcsolatot fenttartani hisz ez az unokám érdeke is, és attól függetlenül, hogy külön utakon folytatják még a családunkhoz tartozik az unokám révén."


Nem megy a szövegértelmezés, ugye?


Leírtam, hogy egyáltalán nem kell utálni a másikat, nem kell rosszban lenni, lehet egy normális kapcsolat, ahol még beszélnek a felek, de ehhez miért kellene meghívni a családi eseményekre, szülinapra, karácsonyra, ilyesmire az exet?


Nagyon durva, mennyire nem tudtok szöveget értelmezni, olyan dolgokat idéztek itt, amit senki nem is mondott.

2023. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Hát bammeg, neked sem megy a szövegértelmezés..


🥴



Nem vagyok papagáj.

2023. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nezd a jó oldalát, sokkal jobb mintha haragban elnnétek.
2023. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy ilyen családot, a volt felesége még mindig a család része, a pasi mellett egyetlen nő nem maradt meg.
febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!