Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki meddig bírt anyóssal élni?

Ki meddig bírt anyóssal élni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 12:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
1 hónap kényszerből, de nem bírtam.
2023. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%
11 éve él nálunk.
2023. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Sajnos anyósom nehéz eset bár én alkalmazkodó típus vagyok és külön lakrészben élnénk így nem találkoznánk sűrűn de nem tudom meddig lehet anyóssal bírni.
2023. ápr. 3. 12:26
 4/37 anonim ***** válasza:
91%

Hát kapcsolattól és személyiségektől függ. Én jól elvagyok anyóssal tisztes távolból, de együtt nem tudnék élni vele egy napot sem. Ünnepekkor megyünk 3-5 napot, a második nap már idegbeteg vagyok, de nemcsak én, a férjem főleg. A saját gyerekei képtelenek együttélni vele. Nem rossz ember, csak rigolyás és annyira megszokta hogy ő dirigál, hogy más háztartásában sem képes alkalmazkodni.


De van olyan akik egész életét leélnek békességben, na őket nagyon irigylem.

2023. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
36%

Egy napot se éltem vele. Nem tudom minek kell betelepedni más anyja nyakára és utána szidni őt.

Előtte hol laktál? A híd alatt? Miért nem lakik mindenki a saját anyjánál, és mennek onnan albiba?

Minek kell kötelező mód betelepedni valamelyik szülőhöz? Ez az önállósodás..tiszta vicc.

De természetesen anyós a hülye.

2023. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
88%

"Ennek ellenére 100%, hogy az elsővel halálunkig békességbe tudtunk volna meglenni, mert egy szerény, finom, csupa jóság tündér volt, akit imádtam.*


Azért ez így nem teljesen biztos. Én imàdom az anyósom, egy tündér, komolyan anyámként szeretem, de amikor 10 hónapot náluk laktunk, míg felújítottuk a házunkat, akkor a végére szerintem már mindnyájan vártuk a költözést :D.


Pedig nem volt semmi veszekedés, mi is igyekeztünk mindenben alkalmazkodni, hiszen az ő hàzukban laktunk, ők is igyekeztek tekintettel lenni ránk, de egyszerűen másképp éltünk, föztünk, vezettük a háztartást (a férjem is nyilván, nem csak, magamra gondolok), így voltak azért kimondatlan dolgok, apró tűrések, amik egy idő után biztos robbantak volna.


Na, azóta is imádjuk amúgy egymást, de jobb külön, így senkinek nem kell lemondásban és alkalmazkodásban élnie. 🙂

2023. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
6 ki a franc mondta hogy betelepedtem meg szidom?feltettem egy egyszerű kérdést nem kell nekem esni.csak azt mondtam hogy anyósom nem egyszerű eset és vannak rigolyái ezzel nem szidom őt.és nem telepedtem rá!
2023. ápr. 3. 13:22
 8/37 anonim ***** válasza:
80%
1 vagyok, a kérdező feltett 1 kérdést, én válaszoltam, miért lettem lepontozva??
2023. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
59%

Ex-vőlegényemmel éltünk nála, amíg lakásra gyűjtöttünk. Fél évig bírtam, aztán eljöttem onnan és azóta pszichológushoz járok, pedig már 10 éve. Vőlegényem úgy döntött, ő maradna, ott hagytam a mamával. Azóta is ott lakik.

32/N

2023. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
80%
Párom, az előző kapcsolatában 10 évig élt együtt voltanyóssal (anyuka és a lánya közösen vették az ingatlant ahol ezidő alatt is együtt éltek). Állítólag nagyon nehéz volt, mivel voltanyós mindenbe beleszólt.
2023. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!