Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki meddig bírt anyóssal élni?

Ki meddig bírt anyóssal élni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 12:13
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
82%
13. vagyok, gondolom nekem szólnak a kommentek, en irtam, hogy nem anyos volt ott a probléma, ahol 10 évvel a szakítás után is pszichológushoz jár valaki. Bakker, ép ésszel gondoljátok már bele, ugyan mi okozhatna ekkora traumát egy alapból mentálisan stabil szemelynek? Anyós nyilván nem. Valami alap problémája van a valaszadonak, csak egyszerűbb anyós hibáztatni mindenért
2023. ápr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
72%
2 nap. Elég is volt.
2023. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
10%

Érdekes, itt azt mondjátok milyen rossz, de annyira azért nem lehet rossz ha az ingyé lakhatás az jó...


El is lehet ám költözni és önálló, felnőtt életet élni

2023. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
87%
Varatnom negy eve birja, most fognak elkoltozni a ferjevel, de majdnem rament a hazassaguk. A parom majd 6 evig birta, neki rament a hazassaga. En egy percet nem birnek anyosommal elni, de meg a sajat anyammal sem. Vannak alkalmazkodobb tipusok, en nem ilyen vagyok. Elvezem a nyugalmat a sajat hazamban.
2023. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
68%

Hová tűnt a válaszom? 2. válaszoló voltam és semmi olyant nem írtam, ami ütközik a szabályzattal!!

Azt írtam, hogy a nagybátyám 15 éve él az anyósával (hogy ne legyen egyedül az após halála után), kedvelik egymást, nincs semmi probléma.

Egyébként ez csak attól függ, hogy mennyire kedvelik egymást az emberek, ha nem jönnek ki jól akkor pár hónap is kínszenvedés, de ha kedvelik egymást akkor simán lakhatnak együtt az anyós haláláig is.


Mi volt ebben a törölni való???

2023. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
93%
18 éves korom óta nem laktam együtt sem a szüleimmel sem az aktuális párom szüleivel, még a gondolat is abszurd, teljesen mindegy, hogy mennyire jó arcok amúgy.
2023. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
10%
#25 mert nyilvánvalóan kitaláció a történeted.
2023. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
72%
1 évig és teljesen kicsinált lelkileg egy életre, depressziós lettem.
2023. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
69%
27. Miért lenne kitaláció? Gyere ide és akkor megmutatom!
2023. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
28%
Párszor nyaraláson " laktunk " együtt 1-2 hétig.
2023. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!