Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szokott az anyósotok megjegyzé...

Szokott az anyósotok megjegyzést tenni a főztötökre?

Figyelt kérdés

Ha pl finom, akkor megdicsér?

Elmondja a véleményét? Pl ha sótlan.

Az én anyósom soha nem szól/ dicsér semmit, hogy jó-e vagy rossz, csak megeszi és kész. Nem főzök egyébként rosszul, hobbi szakács vagyok


2023. ápr. 23. 13:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Neked ez mi pluszt ad?
2023. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Igen, el szokta mondani, hogy ízlik vagy nem ízlik neki.
2023. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Dicsérni szokott, meg hogy milyen jól esett neki. Ugyanolyan az ízlésünk. De a dicséret oda-vissza megvan, viszont az őszinteség is, nem bántóan.
2023. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Hogy hogy mi pluszt ad. Jó esetven ő egy nagyon fontos ember az életünkben, a gyerekünk (ha van) mamája akinek adunk a velemenyere.
2023. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Örülj neki, hogy nem szól semmit. Az én anyám 30 éve úgy rakja elénk az ételt, hogy "remélem, azért ehető", ha apám annyi megjegyzést tesz, hogy "most egy kicsit sótlanabb volt, mint a múltkor", akkor vérig sértődik. Biztos gyerekkorából adódó dolog, kb. 9-10 éves korától kezdve főznie kellett otthon a családra, és nagyapámból kinézem, hogy mindent kritizált, úgyhogy én már sózni is úgy próbálom az ételt, hogy ne lássa. (Pedig az nem sértés, egyik testvérem meg pont úgy szeret mindent vagy még sótlanabbul, mint ahogy anyám csinálja.)
2023. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Igen, de sosem kóstolta, csak a hátam mögött szólja le, hogy nem zsíros pörkölt vagy egyéb falusi kaja. Valahogy ráérez messziről, és csak akkor érdeklődik, mi volt az ebéd, ha valami könnyűt készítettem :D
2023. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
két-háromszor beszólt az elején, hogy ezt az ételt nem így KELL csinálni, azóta kínosan ügyelek rá, hogy ne kelljen ennie a főztömből
2023. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem szólja le, mert nem eszik belőle. Ugyanis nem találkozunk. Már eleinte sem kedveltük egymást, ezért hamar rövidre zártam a "kapcsolatunkat".
2023. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
10 év alatt nem kerültünk olyan helyzetbe, hogy evett volna belőle, viszont ő olyan pocsékul főz, hogy inkább ovis konyháról hordja a kaját magának is...
2023. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2023. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!