Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért idióta minden fiús...

Miért idióta minden fiús anya? Mi a megoldás a mennyre való féltékenységre?

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 20:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Te az anyós vagy, vagy a meny?
2023. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Minden? Miért is kell általánosítani?
2023. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%
Félti a fiacskáját, mert jól ismeri a gyengeségeit, amit egy másik nő (meny) ügyesen ki tud használni
2023. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Az én anyósom nem idióta, sőt, kifejezetten jófej és kedves, nagyon szeretem.


Viszont a nőrokonoknál, barátnőim javarészénél igenis azt látom, már bocsi, hogy igenis alapvetően úgy állnak ehhez a dologhoz, hogy csak az ő anyjuk a normális, csak az lehet jó, amit ő mond, az anyósuk nem - bocsi, tisztelet a kivételnek, de tényleg ez az igazság. Hogy a saját anyjukkal naponta beszélnek telefonon, de ha a párjuk is, akkor "anyucipicifia", a saját anyjuk adhat tanácsot, az anyósuk nem.


Tisztelet a kivételnek, de én ezt elfogultság nélkül így látom nő létemre.

2023. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%
És a te hisztidre mi a megoldás?
2023. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%

Azért mert te esetleg kifogtál egy gyagyást attól még nem minden fiús anya idióta.

Lehet nem is a mamával van a baj hanem veled?

2023. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom miért, amúgy két ilyen sráccal is jártam, akinek gyökér vagyok volt az anyja, az egyikkel elég hosszú időt, a másikkal csak pár hetet.


Akivel hosszabb időt voltam, ott az anyja amúgy szeretett engem, az volt a baj inkább, hogy túlféltette a felnőtt (21 éves) fiát. Nem engedte el otthonról, amíg nem találja meg a sapkáját, ha tél volt. Ha esett az eső, inkább elvitte kocsival (nem szakadó eső volt). Ha másik városba utazott vonattal kivitte az állomásra és 5 perc múlva felhívta hogy sikerült e felszállni a vonatra. Ha bulizott akkor ő addig nem aludt és sms ekkel bombázta, hogy minden oké e, ha nem kapott 15 percen belül választ akkor megint írt. És velem is próbálta ezt csinálni, de én hiába voltam fiatalabb, nem hagytam. Egyébként egyedüli gyermek volt, anyuka amióta megszületett a fia nem dolgozott.


Akivel pár hétig jártam: az anyja nem ismert engem, csak tudott rólam pár mocskos dolgot, pl, hogy 23 évesen már nem vagyok szűz. Úgyhogy nem voltam szimpi neki, a 22 éves fiacskája lehetőleg várjon esküvőig, de ha nem, akkor se pár hét után aludjon ott a lánynál, mert az erkölcstelenség. Ő is fent maradt, ha a fia nem jött haza éjfél előtt, aztán meg is mondta neki, hogy legközelebb 9-re otthon kell lennie. Az anyja miatt szakítottunk amúgy, mert nem engedte nálam aludni és megmondtam, hogy vagy felnő, vagy viszlát. Anyucit választotta. Neki volt egy fiatalabb fia is, aki simán ellent mondott neki és csajozott, bulizott, úgyhogy anyuci kapaszkodott az engedelmeskedő fiába, amúgy meg durva önértékelési problémái vannak, 25 év házasság után még mindig féltékeny a férje régi nőire.

2023. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%

A kérdésed alapján itt nem feltétlen az anyósoddal van gond.

Már miért lennének idióták mindannyian? Az én anyósom egyáltalán nem idióta, és nem is féltékeny rám. Szimplán utál engem, de ezek nem igazak rá.

2023. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%
Veled van inkább a baj, kérdező. Gondolom, mekkora észlény lehetsz...
2023. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

Hálistennek az en anyosom nem idióta. Mi csak nem vagyunk egy hullamhosszon, így nem igazán beszélünk, csak a gyerek ha megy akkor megyek én is és dumálunk. Fiam van, nem tartom magam abszolút idiótának. Ha a fiam egyszer olyan nőt hoz haza akin látszik h kihasználja, akkor azt jelzem, de nem fogok belefolyni, sajnos a saját bőrén tapasztal mindenki. Az okos meg mások kárán. Én azt szeretném ha jó kapcsolatunk lenne a menyemmel, én már most edzem magam a gondolathoz h nem tart örökké a gyerekkor. Úgy szoktam a kismenyemre gondolni, hogy biztos ő is olyan édes baba volt mint az én fiam, olyan aranyos gyerek, mint az én gyerekem.


Egyébként miért gondolod h féltékeny? Mit csinál? Ugyanis azt se felejtsük el h vannak ketyerés emberek sajnos. Akik tényleg elmarnak mindenkit a gyerektől, akkor is ha alaptalan

2023. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!