Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy idegesít?

Normális, hogy idegesít?

Figyelt kérdés

Apósom mostanában elég furán viselkedik.

Kb. 2 hónapja volt egy csúnya veszekedése a férjemmel, mert az ő kártyájával fizettem a gyerek ünneplős cipőjét. (Már a pénztárban voltam, a sajátom nem volt nálam) Még aznap vissza lett utalva neki. És igen, nem szóltam előre...mert nem tudtam.

Azt is a fejéhez vágta, hogy 2 havi telefonszámlával el vagyunk maradva (ne több tízezerre gondoljatok).

Mostanában pedig nem győz költekezni.

Anyósomnak 40 ezerért vett gyertyákat..

Magának 5 ezerért vesz dezodort..

Most falikép 15-ért, de pár napja itt sírt neki az unokája, hogy játék autót akar. (Elektromosat, használtan 20 ezer)

Benyögi rá, hogy neki nincs pénze..

Ahha..látom...

Nyilván nem várom el, az ő dolga, csak azért ez már nettó f@szság szerintem...

Idegesít...csak nem tudom h jogosan-e


2023. júl. 20. 16:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Az ő pénzéhez neked nincs semmi közöd, ahhoz sem, mire költi. El is égethetnébha arra volna kedve.

Amivel tartoztok fizesd ki.

2023. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem, az a normális, ha aposod ideges miattad.

Ha az én bankkartyamat vetted volna el szó nélkül, vágtalak volna ki mint macskát xarni

2023. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyébiránt hogy a viharba kerül apósod bankkartyaja hozzad?
2023. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

az ő kártyájával fizettem a gyerek ünneplős cipőjét - nagyon gáz, inkább nem vettem volna meg, majd a saját kártyámmal


2 havi telefonszámlával el vagyunk maradva - a ti saratok, jogosan akadt ki apósom


Mostanában pedig nem győz költekezni. - nem a tiéteket költi, semmi közötök hozzá


pár napja itt sírt neki az unokája, hogy játék autót akar. - a gyerek sírjon a szüleinek, ne a papának


Kérdező, te nem kicsit vagy eltévedve

2023. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

"az ő kártyájával fizettem"

Mármint a férjedével, vagy apósodéval?

Ha a férjedével, ahhoz semmi köze másnak. Ha apósodéval, akkor természetesen jogosan akadt ki, bár eleve nem értem miért adta oda a kártyát.



Amúgy miért vagytok ennyire belebújva egymás pénzügyeibe? Nekem ez fura, se anyámék se anyósomék nem kutatják hogy hogy állunk a telefonszámlákkal, meg mi se számolgatjuk hogy mennyibe kerülhetett az ő vásárlásuk...

2023. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

Hozzám biztosan nem jönnél többet egy ilyen után..


Te még is mit képzelsz magadról?

El lopod más kártyáját, használod, és még van képed őket szídni?


Teljesen mindegy,hogy aznap vissza utaltad.

Ha rá vagy szorulva kérj, vagy ne vásárolj, de ne lopj!


Ahhoz pedig végképp semmi közöd, szóvá sem teheted mire mennyit költ apósod anyósod, mert rohadtul nem tartozik rád!


Még neked áll feljebb,hogy ilyen után furán viselkedik apósod?🤦

2023. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Remélem, hogy ez a kérdés csak valami kamu...


Ennyire senki nem lehet hül.e....

2023. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
Ugye trollkodsz? Elmègy vàsàrolni pènz nèlkül, aztàn apódtól nyúlod le? Te ne szàmold mennyit költ magàra, az ő pènze. A gyereket magatoknak vàllaltàtok. Vegyetek neki ti autót. A telefonszàmla ha csak pàr ezer, mièrt nem fizeted ki neki? Ugye a nyakukon èltek?
2023. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
Apósodtól *
2023. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%

Nem kell annyira fenn akadni hogy valakinél ott van após kártyája.

Nálam anyósomé van mert nem tudja kezelni az automatát.

Volt már hogy nem vettem magamhoz pénzt indulás előtt és a kártyáját használtam pár ezer forintos vásárlásra, persze előtte rácsörögtem.

Nem szoktunk ebből problémát csinálni..

2023. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!