Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy idegesít?

Normális, hogy idegesít?

Figyelt kérdés

Apósom mostanában elég furán viselkedik.

Kb. 2 hónapja volt egy csúnya veszekedése a férjemmel, mert az ő kártyájával fizettem a gyerek ünneplős cipőjét. (Már a pénztárban voltam, a sajátom nem volt nálam) Még aznap vissza lett utalva neki. És igen, nem szóltam előre...mert nem tudtam.

Azt is a fejéhez vágta, hogy 2 havi telefonszámlával el vagyunk maradva (ne több tízezerre gondoljatok).

Mostanában pedig nem győz költekezni.

Anyósomnak 40 ezerért vett gyertyákat..

Magának 5 ezerért vesz dezodort..

Most falikép 15-ért, de pár napja itt sírt neki az unokája, hogy játék autót akar. (Elektromosat, használtan 20 ezer)

Benyögi rá, hogy neki nincs pénze..

Ahha..látom...

Nyilván nem várom el, az ő dolga, csak azért ez már nettó f@szság szerintem...

Idegesít...csak nem tudom h jogosan-e


2023. júl. 20. 16:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%
Én fel is jelentenélek! Milyen jogon veszed el bárki kártyáját,a tudta nélkül? Ez bűncselekmény (lopás). Neked ahol semmi közöd,hogy a saját pénzéből mit vesz és kinek. Pofám szakadnak le! Inkább beszélj a pároddal és nagyon gyorsan szedjétek össze magatokat,ebből nem lehet meg élni! Hajrá
2023. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki ezen pattog, de hol volt az írva, hogy úgy lopta el a kártyát? Ráadásul azonnal rendezve lett, a semmin pattogtok. Após arra szórja a pénzét, amire akarja, viszont ő neki sem joga bele szólni, hogy ti hogyan költitek.
2023. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%
Azért durva picit elvenni igy a kártyát.
2023. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
74%

Magyarul tartozásotok van felé, ráadásul apósod kártyájával fizetsz - hát bocs, én is kvára kiakadnék ezen, mert iszonyú gáz.


Szépítheted, nevetséges az egész, és nem puffogni kell, hanem megköszönnni, amiért nem küldött még el a halálba ezek utn.n

2023. júl. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
69%
2023ban, mikor már a telefonnal is van lehetőség bankkártyás fizetésre, igazán muszáj más kártyáját az engedélye nélkül használni.... Nem tudod a banki alkalmazást használni, de a gyakorira írni, hogy sajnáljanak, úgy, hogy más pénzét költöd, aki felé amúgy is van tartozás, az megy...
2023. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van apósodnak.
2023. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!