Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mért van hogy a húgom mindig...

Mért van hogy a húgom mindig talál új pasit magának? idegesítő. Utána meg le szar mindenkit . Ez pasija 7. Őszintén ez nem tartom normálisnak hogy fél év se telik el és itt az új.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 16:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Irígykedsz?
2022. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
39%
Húgod kapcsolat függő, sajnos nem tudsz mit tenni. Viszont ne is foglalkozz vele. Ha ő nem akar változni, akkor a te véleményed meghallgatása után se fog.
2022. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Mi ezen az idegesítő? Fél év bőven elég egy kapcsolatot elgyászolni.
2022. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én inkább kapcsolat függőnek gondolom
2022. ápr. 3. 16:53
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

A kérdés az, hogy "Mért van hogy a húgom mindig talál új pasit magának?"


Gondolom azért, mert jó csaj és szereti a pasikat. De téged ez miért idegesít?

2022. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Miért idegesítő ez neked? Irigy vagy rá?
2022. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
Csúnya dolog ám az irigység...
2022. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Neked miért baj ez? Fél év normális idő.
2022. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
92%
Fél év szerintem elég egy 2-3 éves kapcsolat elgyászolására is. Persze hogy könnyen talál magának pasikat, valszeg jó csaj. Én szerintem átlagos vagyok csak, mégis, lazább kapcsolatra egy pillanat alatt találnék számomra félisten pasikat :D Irigynek lenni meg nem szép dolog. Ha te nem tetszel senkinek, annak oka van. És ez valószínűleg elsősorban a keserűséged, az hogy irigy vagy, a saját testvéredet szidod mert sikertelen vagy.
2022. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%

"Fél év szerintem elég egy 2-3 éves kapcsolat elgyászolására is"


Ha sz.r volt az a kapcsolat, akkor elég egy hét is. Mégis mit várjon?

Meddig tartottak ezek a kapcsolatok? Az a gyanúm, hogy csak pár hónaposak voltak leginkább. Nem kell akkor semmit "gyászolni".

A tesód nem nagyon válogatja meg kivel jön össze, de ha egyelőre nem akar komolyabb dolgot, akkor tök mindegy. Amúgy miért zavar ez téged?


Miért várjon fél éveket két kapcsolatocska között? GOndolom fiatal, élvezi az életet, te meg irigy vagy.

2022. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!