Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósommal tegnap beszélgettün...

Anyósommal tegnap beszélgettünk,és ő azt mondta,azért veszekszünk sokat a fiával,mert túl sokat vagyunk együtt. Este 20-tól vagyunk aktívabban együtt, elalvásig.Ez valóban olyan sok lenne?

Figyelt kérdés
Azt mondja,hogy ha egészséges párkapcsolatot akarunk,akkor nem kell sülve és főve együtt lenni,mert ők sem voltak folyton együtt. Ha Tv-t is néztek,vagy filmet, szerinte az nem minősíthető közös programnak, mert az csak "bambulás".Meg ne nézegessek senkit sehol, mert amiket kitesznek képeket, a hatalmas nagy boldogságról,az mind csak megjátszott mosoly,és dolog.. Nálunk az a gond,ha együtt is vagyunk, akkor halálosan unatkozom mellette, bármit is csinálunk. És ez szerintem nem azért van mert együtt vagyunk,hanem azért mert úgy tűnik,hogy nem működik köztünk a kapcsolat. De ha az anyós pontosan tudja,és látja ezt,akkor miért nem mondja azt a fiának is,hogy ideje lenne elgondolkozni azon,hogy szakítsunk?Jól sejtem,hogy azért csinálja, hogy a fia ne maradjon egyedül?És azt sem értem,mi az egy párkapcsolaton belül,hogy legyenek olyan napok,amikor egymásra sem nézünk,hanem mindenki a saját hobbijainak él?Nem ettől pár a pár, hogy rengeteg közös dolgot együtt csinálnak? Ha a szobában akarok magam kuksolni,akkor eleve nincs is szükségem senkire..Szóval lehet,hogy hülye vagyok..de nem értem. Akkor kapcsolaton belül a társas magány a jó?
2023. aug. 26. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Anyós mondja meg a fiának, hogy ti szakítsatok?

Légyszives, tedd rendbe magad mentálisan, mielőtt egy következő kapcsolatba belemész. Nagyon nagy a baj. Veled.

2023. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Te miert nem tudsz szakitani?
2023. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A fia folyton neki panaszkodik,hogy mindig veszekedés van.Ha az én gyerekem lenne,és látnám,hogy szenved (elmondása szerint, folyton látja az arcán,hogy valami bántja), akkor is megbeszélném vele,hogy fiam vagy tegyétek rendbe a dolgokat, vagy akkor ne kínozzátok egymást tovább. Egy anyának ez lenne a feladata,hogy tanácsot adjon a gyerekének,ha ő már döntésképtelen és inkább tönkremegy.Azért nem szakítok,mert munkahelyet kell keresnem hozzá,hogy ezt meg tudjam lépni,mivel vissza akarok menni a saját városomba.
2023. aug. 26. 11:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen, kapcsolaton belül is szükség van "énidőre", az ember a saját személyiségét nem adhatja fel.

Ettől függetlenül

2. ha valóban igaz, amit írsz, történetesen hogy "ha együtt is vagyunk, akkor halálosan unatkozom mellette, bármit is csinálunk", akkor erről egyrészt beszélned kéne a férjeddel, és amennyiben ezt nem tudjátok megváltoztatni, úgy semmi értelme a továbbiakban folytatni ezt a kapcsolatot.


Nem, este 8-tól elalvásig együtt lenni egyáltalán nem sok, nem emiatt veszekedtek, és az anyja természetesen a párod seggét védi.

2023. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem dolgoznék, én is unatkoznék. És ennek nem a páromhoz lenne köze. Nálad sem a párod a gázos. Te.
2023. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyilván,hogy őt fogja védeni. De akkor abban is adhatna neki tanácsot,hogy ne maradjon olyan kapcsolatban,ahol 150 a vérnyomása.Ahogy nekem is. Nekem vele ellentétben nincs háttértámogatásom. Ha történetesen nem lenne spórolt pénzem,akkor nem lenne hova mennem.De ő gondol egyet, felugrik a szüleihez,és egész nap ott van,mert ő nem akar veszekedni. Ez a kapcsolat ugyan úgy mérgező neki is mint nekem..ha egyáltalán lehet kapcsolatnak nevezni.
2023. aug. 26. 11:34
 7/14 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, h nem dolgozom? Munkahely váltásról volt szó,nem munkakerülésről.
2023. aug. 26. 11:34
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Ur isten. Itt nagy gondok vannak fejbe
2023. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

De miért anyósodnak kell megoldani a te / ti problémátokat? Ti nem beszéltek róla?

Te magad mit tudsz betenni a közösbe a jobbítás érdekében?

Mi az amit vársz? Mi az amit adsz? Hol a kettő között a közös vállalható egyezség?

2023. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
Anyós azért mondja, mert azt akarja, hogy te szakíts, a fia ugyanis töketlen, és rád küldte anyucit. Ne akarj semmit megbeszélni, menekülj!
2023. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!