Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Valóban én látom furán a...

Valóban én látom furán a dolgokat?

Figyelt kérdés
1-2 héten belül várható hogy megszulok, ezért férjemmel megbeszéltük hogy Szilveszterkor már nem megyünk sehova. Több okból is. Erre anyósom kitalalta hogy márpedig nekünk el kell mennünk szilveszterkor, mert biztos hogy nem most fogok megszulni. Mondtam neki hogy nekem már a legkellemesebb otthon, plusz ha valami lenne nem lenne egy (józan) sofőr se. A szilveszteri buli egy baráti társaságban lenne, zárt helye ahol mindenki dohányzik. Tehát maximum akkor nem szivnam be ha kint lennék egész éjjel az udvaron. Erre is felhivta a férjem anyósom figyelmet. Erre annyi volt a reakció hogy régen tudtam máshol aludni, plusz nem lesz bajom ha szívom a füstöt mert van aki végig cigizi a terhességet, valamint hogy nyugodtan be is rughatok mert szilveszterkor ez elnezheto. Szerintem ez orbitális nagy baromság, férjem szerint döntsem el én mit szeretnék és úgy lesz. Szerintetek is ostobaság lenne így elmenni, vagy már csak én kezdek bedilizni?

2016. dec. 31. 03:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Nehogy már az anyós ugassa meg az én életemet, már ne is haragudjál. Ha téged ki írtak 1-2 hét múlva, akkor nagy hassal hova akarnál már menni ? én otthon maradnék a párommal, a jó melegben, nyugalomban.

Jövőre meg majd ki találja anyósod ilyen alapon, hogy a baba már 1 éves majdnem őt is vihetitek nyugodtan a szilveszteri buliba, a részegek közé, a füstbe, a dorbézolásba.

2016. dec. 31. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Jaaa, természetesen nem fogok elmenni. Csak már a családban is előadja hogy én túl reagálom ezt a terhesség dolgot. Meg hogy nem kell ennyire komolyan venni. És már többen is ezzel piszkalnak. És ettől bizonytalanodtam el.
2016. dec. 31. 03:35
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Telefon kikapcs, aztán bújjatok össze kettesben.

Mi is ezt tervezzük idén, és senki véleménye nem érdekel! Pedig nekem még két hónap van a szülésig.


Anyósod meg egy züllött idióta: most képzeld el, mit szólna a doki, ha részegen mész szülni, ahová a szintén részeg férjed visz. Mint valami xar paródia.

2016. dec. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Kicsoda neked anyós hogy megmondja, hova KELL menned? Ez legyen a kiindulópont! Mit képzel, kinek vezényel? Nem a beosztottja vagy, hanem a menye, nagyon nem ugyanaz!

És ez akkor is igaz, ha nem épp szülés előtt vagy.

2016. dec. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Az orvosomhoz nem is tudom hogy érnénk el mivel másfél óra a helyszíntol kocsival. De az biztos hogy utána jó nagy idiotanak tartana. Azért megneznem az arcát ha oda mennék, le ülnék rá gyújtanék,innék egy felest mellé. Csak azt nem értem felnőtt nőnek aki megszult 3 gyereket hogy lehet ennyi esze. Ha nem is az én egészségemet, de legalább az unokájáét figyelembe vehetné.
2016. dec. 31. 06:21
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi, ebben a temaban nem te vagy a dilis. Maradj csak otthon, legyel karakàn es mondd meg hogy nem mesz sehova.

Amugy a hornonok miatt ugyis leszel mèg valoban dilis ;)

2016. dec. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem lennél állapotos akkor SEM mondhatja meg SENKI hogy menjél-e bulizni.Pláne mindennaposan.Mi az anyósod jós? Ő tudja pontosan hogy te mikor fogsz szülni?Azért mert valaki végigdohányozza a terhességét az nála annyit tesz hogy az nem baj?Mi van ezzel?Ez nem normális gondolkozás. Most első a gyerek! Nem diliztél be!
2016. dec. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Anyósod egy primitív barom, már bocs.Ezek szerint ő is végig dohányozta, itta a terhességét?
2016. dec. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ő akkor még nem dohányzott. De azt elvarta hogy az egész terhességem alatt mi maszkaljunk hozzájuk bulizni, mert nem dolgozik, unatkozik otthon. Ráadásul amikor még a nyáron egyszer csak megjegyeztem hogy jól esne elszivni egy szál cigit (előtte én is dohányoztam és mindenki ott bagozott körülöttem persze hogy megkivantam, mégsem gyujtottam rá) még jól rám pirított hogy nekem most vigyáznom kell az ő unokájara. Csak gondolom nem akar úgymond egyedül lenni szilveszterkor ezért akar minket rángatni. Meg azzal hogy a párom meg anno én is ittunk, és esetleg görbe lett az este magát mentegette hogy ő miért rúgott be. Most meg azért mondja ezeket mert úgy gondolja hogy ha ő szerinte berughatok szilveszterkor akkor elfogok menni. De úgy gondolom én kibirom ivás és dohányzás nélkül is...
2016. dec. 31. 08:16
 10/25 anonim ***** válasza:
14%
Kamu.
2016. dec. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!