Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy reagálnátok anyós beszólá...

Hogy reagálnátok anyós beszólására?

Figyelt kérdés
Múltkor mikor ilyen családi összejövetelre mentünk, anyós mikor meglátott, jó hangosan ezt mondta: " Nahát, elhagytad a házat?" Az tény, hogy sokat vagyok itthon, mert itthon dolgozom. De a házat mindennap elhagyom, járok bevásárolni, ügyeket intézni, ha máshova nem is, de kutyát sétáltatni minden nap megyek. De az intéznivalókat egy egy napra szoktam besűríteni, így nem kell minden nap lótnom futnom, van amikor tényleg csak kutyázni megyek. Sajnos annyira ledöbbentem, hogy nem tudtam erre mondani semmit.
2023. szept. 3. 12:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
Istenem...és ha csak poénkodott? Nem kell mindenben a rossz szándékot meg a beszólogatást látni.
2023. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Elhagytam volna az ő házát azon nyomban! Bunkó. Nem kell vele kapcsolatot tartani. 1 életed van, gonoszkodások elviselésére nincs benne idő.
2023. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
1:Nincsenek abban a viszonyban, hogy az anyós feljogosítva érezze magát arra, hogy poénkodjon. Ez egymást szerető, közelálló emberek közt belefér (akkor se preferálandó), de egy anyós nem mondhat kéretlen bírálatot!
2023. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%

Ne vicceljünk már! Családon belül nem lehet poénkodni? Legközelebb küldjem el a p.csába a sógornőmet pl, ha nekiáll velem viccelődni? Vagy a férjem borítsa fel asztalostól a nagyapámat amikor csipkelődik, hogy nem bírja a szilvapálinkáját?


Ha a szomszéd ilyet kérdez, akkor oké, furán nézek. De ennyire ne legyünk már ilyen nyámnyila, gyermeklelkű szerencsecsomagok, hogy kiakadunk azon ha anyós hozzánk szól.

2023. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%

Az anyós nem az ő családja! Majd 20 év múlva talán az lesz, ha kölcsönösen elfogadják egymást, de nem biztos. Máson gúnyolódni nem vicc!

Trágárszájú finom és nőies hölgyike vagy te, négyes! Nem nagyon hiányoznál a mi családunkba, nálunk nem ez a színvonal!

(asztaloSTUL! Gondolom, nem volt jelen a történésekkor egy asztalosmester. Nem, nem tájszólás! Csak én tudom az anyanyelvemet.)

2023. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én úgy éreztem teljesen rosszindulatúan mondja, nem poénkodásból. Talán azért, mert hozzájuk nem járok, azt hiszi, nem hagyom el a házat? Mondjuk nem véletlenül nem megyek hozzájuk....
2023. szept. 3. 13:05
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Mondanám neki.


"Nahát, végre finomat főztél!"

Miután megkóstoltam a családi ebédet xD

2023. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
8-as, ez nagyon jó! :D Ha ezt elsütöm, akkor nagyon megsértődik, a főztjére a legkényesebb. Após egyszer megkritizálta, hogy túl fehér a töltött káposzta, azóta is emlegeti, és duzzog. :D
2023. szept. 3. 13:28
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha felemlegeti, ki kell röhögni. Az ilyennek a saját módszerével kell visszavágni! Egyébként ha nem vagytok olyan viszonyban, hogy beleférjen a vicc, simán vehetted sértésnek is.
2023. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Legkozelebb vissza kell szolni valami hasonlo kedveset. De keszulj majd fel a varhato hadjaratra... ;-) Amugy a legjobb a no contact az ilyennekkel. Nagyon bugris, mergezo karakter az anyos.
2023. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!