Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy reagálnátok anyós beszólá...

Hogy reagálnátok anyós beszólására?

Figyelt kérdés
Múltkor mikor ilyen családi összejövetelre mentünk, anyós mikor meglátott, jó hangosan ezt mondta: " Nahát, elhagytad a házat?" Az tény, hogy sokat vagyok itthon, mert itthon dolgozom. De a házat mindennap elhagyom, járok bevásárolni, ügyeket intézni, ha máshova nem is, de kutyát sétáltatni minden nap megyek. De az intéznivalókat egy egy napra szoktam besűríteni, így nem kell minden nap lótnom futnom, van amikor tényleg csak kutyázni megyek. Sajnos annyira ledöbbentem, hogy nem tudtam erre mondani semmit.
2023. szept. 3. 12:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
23%
Menj pszichológushoz.
2023. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
72%
Férjednek mondtad?
2023. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyél már ilyen naiv, 22-es, de, pontosan bántani akarta. Ez egy rendkívül tahó tőrdöfés. Semmilyen módon nem lehet jóindulatot belemagyarázni. Azt nem így kell mondani!
2023. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyennek nyomban visszaszólok valamit.


Az anyós nincs olyan viszonyban velem, hogy ilyesmit megengedhessen. Apámnak sem engedem, hogy bármivel piszkáljon - vagyis gúnyolódjon, bocs -, nemhogy egy olyan nőnek, aki 8 éve sem ismer.

2023. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Szervizmérnök úr, érdekes, hogy te beszélsz gyűlölködésről, amikor TE állandóan beszólsz valakinek.

Egyszer nekem is, de én max röhögök az ilyeneken, nem állok bele egy teljesen parttalan vitába, amikor határozottan nem vagyunk egy szinten.

2023. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!