Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van-e még értelme ennek a...

Van-e még értelme ennek a kapcsolatnak? Anyós folyton megkeseríti az életem.

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek,hosszú lesz a történetem,de muszáj kiirjam magamból. Férjemmel 9 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok. Én Romániában éltem amikor megismerkedtünk, ő külföldi állampolgár. Eddig külföldön éltünk, távol anyóstól,évente csak egy pár alkalommal találkoztunk,de így is mindig nagyon hullámvasútos volt a mi kapcsolatunk. Pár hónapja a férjem szülővárosába költöztünk azóta kegyetlen itt az életem. Anyós megkeseríti mindennapjaim és a férjem ezt hagyja, soha nem szól rá az anyjára, mindig én vagyok a hibás, ha bármiért panaszkodom,mindig az ő pártját fogja,mert az ő anyja szent és sérthetetlen. Teljesen rámegy a kapcsolatunk és még így is az anyját védi. Ki lehet ebből a helyzetből lábalni vagy csakis válás jöhet szóba?

(A testvére kapcsolatát is Anyós tette tönkre,ők is egy kicsi gyerek mellett válnak).



2023. szept. 11. 22:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
90%
Ha a fia ennyire anyás, akkor éljen vele. Válás, és tipli onnan. Idővel majd rájön az a hulyerek a lényegre. Rendesen felbosszant az ilyen történet.
2023. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
85%
Nincs
2023. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim válasza:
33%
Szerintem ne hallgass azokra akik válásra biztatnak. Ez a legkönnyebb. Túl sokan túl sok okot keresnek arra, hogy miért kell mindenképp elválni. És túl keveset arra, hogy miért kell inkább küzdeni és megmaradni amellett, akit szeretsz. Biztos vagyok benne, hogy nehéz a helyzeted. De a férjeddel való kapcsolatodat ne az anyósoddal való viszonyod határozza meg. Gondolj bele: még ha idegesítő is az öreglány, felnevelt egy olyan embert akibe te beleszerettél és akihez hozzákötötted az életedet. Tehát kell hogy legyen az anyósban valami jó, és hasznos. Mert adott neked egy jó férjet. Más kérdés, hogy mostanra miért lett olyan, amilyen. Azt döntsd el magadban, hogy a férjedet szereted-e, szeretnél-e mellette megöregedni. Csak ez számít. Nem az anyósod. És persze az unalmas tanács: beszélgess a férjeddel arról hogy ez zavar. Sokszor! Ismerje 100%-osan, hogy mi zajlik benned! Ha elválsz, onnan nincs visszaút.
2023. szept. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
13%
Van.
2023. szept. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező!

Hallgass csak a hármas kommentelőre, aztán alazkodj meg mindig, irasd át a neved kuss -ra. Sok boldogságot!

2023. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
87%
Szégyellje magát az anyósod. :x
2023. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
82%
Nyilvánvaló, hogy rohadtul nincs értelme, már rég el vagy késve a válással, és ezt te pontosan tudod! Rohamtempóban indulj az ügyvédhez! Ne hallgass a 3-as szentfazékra! Milyen nációval álltál össze?
2023. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim válasza:
33%
5-ös válaszolónak: rosszul fogod fel. Nem azt írtam, hogy legyen kussban. Hanem éppen az ellenkezőjét. Azaz hogy minél többet beszélgessen erről a férjével. Rögtön elválni és abban bízni, hogy utána az életben nem lesznek hasonló kihívások, az a legkönnyebb.
2023. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
60%
Ez hosszú?
2023. szept. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
72%
Külföldi? Pontosabban? Arab országokból?
2023. szept. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!