Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Lenne értelme felvenni vele a...

Lenne értelme felvenni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy papám, akit soha nem ismertem. Anyukám apukájáról van szó, ő életében összesen kb. kétszer látta, utoljára 39 éve..

Mostanában gondolkodtam azon, hogy fel-e vegye vele a kapcsolatot, de anyukám ezt egyáltalán nem támogatja, mert haragszik rá (amit meg is tudok érteni). Nem tudom, hogy mit tegyek, mert fel szeretném őt keresni



2023. febr. 7. 13:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

De nem értem, minek akarod felkeresni?


Kb. annyira érdeklitek azt az embert, mint engem, vagy még annyira sem.

2023. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Hovarju ***** válasza:
86%

Hát, ha kíváncsi vagy rá, keresd meg. Most már csak az a kérdés Ő akar-e veled találkozni.


Az én féltestvérem lánya kíváncsi volt az apai nagypapára. (a tesóm nem tartotta vele a kapcsolatot). Megkereste a nagypapát, beszélgetett vele. Aztán még egyszer találkoztak, és szerintem azóta sem.

De legalább tudja ki a nagypapája.

2023. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Minek? Ennyire hiányzik valaki aki már anyudra is szart? Miért akarsz ilyen embert az életebe? Ne áltasd magad azzal hogy majd nagypapa lesz. Anyádnak se apja gyakorlatilag, max a spermadonor volt a létrehozásánál.
2023. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
84%
Minek?
2023. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Igen, ha szeretnéd, szerintem meg kéne próbálnod.

Anyukádnak nem kell veled mennie, és a válaszolóknak se kell annál bővebb választ adnod, hogy szeretnéd és kész.

2023. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Örülni fog, lesz kit pumpolni pénzért.
2023. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk a korod elég lémyeges információ volna.
2023. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy nem is él már😅
2023. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha ennyire izgat téged a dolog és úgysem nyugszol addig, akkor hajrá, keresd meg!

Maximum annyi lehet legrosszabb esetben, hogy nem akar veled többet találkozni.

Ám, idősebb korban az emberek több szeretetre vagynak! Az is lehet, hogy nagyon fog neked örülni és lesz egy nagypapád!

2023. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Örülni fog, hogy lesz egy kihasználható balek kéznél.
2023. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!