Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki hogy kezelné az anyós...

Ki hogy kezelné az anyós problémát?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a párommal ebben az évben elég sok vitánk van anyukája miatt.

Mindent kitalál anyuka egyszerűen lóg a fián, szerelmes a fiába

Párom 52 éve anyuka 77éves

Én mostanság igyekszem kihúzni magam a családi rendezvényekből

Ezt tettem vasárnap is mikor jöttek párom rokonai és a párom kitalálta elvisszük Őket vacsorázni

Csak úgy tudtam meg hogy mikor megyünk vacsorázni hogy rákérdeztem akkor mondta csak el hogy 21 órára rendelt asztalt

Egy kicsit kiborultam egész héten dolgoztam szombat és vasárnap is, hétfőn meg keltem 5:30 kor

Mondtam hogy én nem mennék, balhé lett belőle rám csapta a szoba ajtót és üvöltött hogy mit képzelek magamról nem ezt érdemlik a rokonai és nem tisztelem a családját és van egy hetem hogy elköltözzek. Leszarja hogy én megyek dolgozni stb

Hajnali fél 1 re ért haza természetes felkapcsolta a lámpákat zajongok.

Reggel beszélgettünk azt mondta a párom hogy nem bírja hogy anyukája és köztem feszültségek vannak és hogy béküljünk ki anyukával

És hogy anyukája után én vagyok a második legfontosabb nő az életében.


Szeretem a párom de egyszerűen idegesít anyuk, idegesít hogy irányítja a fiát hpgy lelkileg zsarolja


Agyalok, örlödöm hogy mit is csináljak


2023. okt. 31. 08:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted ez anyós probléma?
2023. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Kései Sirató ***** válasza:
97%

Miért vagy még ott? örök második akarsz lenni?

Neked is 2. helyen van a párod? Van más személy, aki fontosabb?

Nem nevezhető ez normálisnak.

2023. okt. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Szakíts, és azt pasiként mondom aki szerette az édesanyját. Semmi nem fog változni.
2023. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 szóval azt hiszed majd egy 52 éves pali majd megváltozik a kedvedért.. vagy egy 77 éves idős hölgy.


Te hány éves vagy 20…?

2023. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Sosem szeretnék örökös második lenni. Ezért véget vetnék ennek a kapcsolatnak. Javaslom tegyél lépéseket az elköltözésed érdekében.


Az 52 éves pasid a 77 éves anyja csecsén lóg. Ez már nem fog megváltozni.

2023. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Már az kiveri a biztosítékot, hogy nem vesz téged figyelembe, nem foglalkozik vele hogy te dolgozol, vagy alszol.


Keress egy normális pasit.

2023. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
A legjobb ha elkezdessz csomagolni. Ők meg nyalják egymást. Ebben a kapcsolatban csak szenvedni fogsz.
2023. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem anyósprobléma, hanem párkapcsolati. Leszar téged. Ha engem kérne meg a párom, hogy pakoljak es költözzek, hát nem kéne ketszer mondania.

Kitörölheted azzal, ha masnap szepeket mond, hogyha amúgy valójaban semmibe vesz.

2023. okt. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%

"egy hetem hogy elköltözzek"

Ez már önmagában szakító ok. Ennek már vége, csak még nem látod be.

2023. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

És hogy anyukája után én vagyok a második legfontosabb nő az életében.

< ha nekem ilyet mondana a férjem, kiröhögném, aztán összecsomagolnék, és ott hagynám. Éljen csak anyucival boldogan.

2023. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!