Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolati, anyós probléma....

Párkapcsolati, anyós probléma. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal 3 év 2 hónapja vagyunk együtt.

Eleinte hatalmas szerelemként indult... Nagyon szerettem és még most is nagyon szeretem! De van egy gond.. Az anyja! A barátom 19 éves .. de mindent úgy csinál ahogy ő mondja! Sajnos keveset találkozunk a sok tanulás miatt ,de amikor együtt vagyunk akkor is hívja..1 nap 6x beszélnek telefonon, mert az anyjától 24 kmre lakik mert a tanulás miatt itt lakik a papájánál. 1 nap 6x beszélnek telefonon még akkor is hívja amikor velem van. Ha ott vagyunk náluk folyton puszilgatja csókolgatja ölelgeti a kisfiát, és ha nem lógok a barátom nyakán előtte meg haragszik és nem szól hozzám mert hogy én hogy viselkedek az ő fiával. Volt hogy azért nem szólt hozzám mert poénkodtunk a barátommal h te hülye vagy meg ilyenek és ezért nem szólt hozzám mert h én hogy beszélek a fiával, amikor a barátom kezdte el húzni a fejem h milyen béna vagyok(ő is poénkodott.) 1x összekaptam a párommal és azzal indokolta a szakítást : Anya azt mondta szüneteljünk. Én minden családi rendezvényre elmegyek(szülinap,névnap,esküvő) Most is részt vettem az egyiken és megígérte a barátom hogy együtt leszünk. Erre közli hogy ő neki hazakell mennie és hazaisment 4 napra amikor megígérte... Én mindenhova megyek hozzájuk, akárhova ahova hívnak.. De ő itt hagyott, mikor megígérte hogy most együtt leszünk.. Hogy tervezhetek így vele közös jövőt ha folyton azt teszi amit az anyjáék mondanak neki? 19 évesen egy szabad gondolata nincs.. Mindent elmond az anyjának szószerint mindent és ez idegesít, hisz 1 kapcsolat 2 emberről szól

Nem bírom már egyszerűen elviselni ezt.....Nagyon sokat sírok...

Bocsánat hogy ilyen hosszan írtam le!

Mit kéne tennem a változás érdekében?

A barátom 19 , én 18


2014. okt. 22. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én tennék elvétve 1-1 megjegyzést, például amikor leteszi a telefont, hogy: ,,Hm, fura, hogy ilyen sokat beszélsz az anyukáddal egy nap. Mintha még mindig kicsi lennél." És ezt mondd közömbösen, semmi szemrehányás vagy sértettség ne legyen a hangodban. Még azt is hozzátenném néha, hogy: ,,Hát igen, anyukád az a tipikus fiús anyuka, aki nem tud elszakadni a kisfiától. Mindig te leszel a kis pici cuki fia."

Vagy ha még intenzívebben akarod "ugratni": ,,Jaaajj, olyan cukcsi, hogy ennyire anyás vagy. Vajon még 40 évesen is naponta 10x fogtok traccspartizni?"


Igazából szörnyű lehet, részvétem... Ha nem mersze vele leülni beszélgetni, hogy ez gáz, akkor legalább ugrasd. Ha az anyja a mindene, úgyis megsértődik majd, és választ kettőtök közül.....

2014. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki.. és az volt rá a reakciója, jó változtatok.. (nem történt semmi) múltkor amikor nagyon felidegesitett kicsit komolyabban szóltam a barátomnak hogy ne legyen már anyuci kicsi fia, elindult haza..(de visszajött utána.)
2014. okt. 22. 20:05
 3/13 anonim ***** válasza:

19 éves gyerek. A fiúk lassabban érnek, mint a lányok. Hiába elmúlt 18, szorosabb a kapcsolata, még nem vált le az anyjáról, ami 19 évesen még nem tragédia.


Vagy megszokod, vagy keresel másik barátot, vagy megvárod türelemmel, amíg eljut oda a barátod.

2014. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kerd meg anyukadat,hogy mikor a baratoddal vagy hivogasson 10percenkent-kivancsi lennek hogy reagalna erre.
2014. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De azért az nem normális hogy mindenről tudni akar hogy mikor mit csinálunk a barátommal miről beszélünk... Meg olyanon besértődni hogy hülyéskedünk a barátommal ő meg ezt úgy veszi fel hogy hogy beszélek a fiával? És ezért nem szól hozzám?

Nem rossz ötlet, lehet megkérem,komolyan..

2014. okt. 22. 20:13
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Én sem "lájkolnám", ha a fiam barátnője lehülyézné őt. Még viccből SEM mondunk ilyet a párunknak, ezt jegyezd meg.


Az meg, hogy érdekli, mi van veletek, mit csináltok, stb, teljesen természetes. Egy kicsit túlreagálod.


ui: anyós csak akkor lesz, ha összeházasodtok. Addig a barátod anyukája csak.

2014. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igazad van, tényleg csak a barátom édesanyja, és nem az anyósom.

Lehet ebbe is igazad van , de ő kezdte azzal h milyen béna vagyok azért mert csörgött a telefonom és nem tudtam időbe felvenni.

2014. okt. 22. 20:23
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Ne viccelj már, 6-os válaszoló! Oké, hogy érdeklődik a gyereke iránt, de amit ez az anyuka csinál, az messze beteges!

Foggal körömmel ragaszkodik a fiához, és a fia maximálisan partner ebben.

Ez a viselkedés nagyon gáz, és nem fog változni.

Menekülj, kedves kérdező, és keress egy olyan fiút, aki ki tudja törölni egyedül a fenekét, mert ha ezzel a sráccal maradsz, akkor az anyukájával is össze kell házasodnod!

2014. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen a baratom mindent elmond neki..Hihetetlenul zavar h mindenrol tudni akar , es mindenbe beleszol.
2014. okt. 23. 10:00
 10/13 A kérdező kommentje:

Mármint az anyukája szól bele mindenbe , és akar tudni mindenről..

De hihetetlenül szeretem a barátom ez az egy gond.. De ez a kapcsolat olyan mintha nem is kettőnkről szólna, mintha nem ketten lennénk a kapcsolatba, hanem hárman.

2014. okt. 23. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!