Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós,após sztori?

Anyós,após sztori?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok nekem mondani anyós és após sztorikat? Minden kategóriában érdekel. Tudjam,hogy nem csak az én anyósom,apósom egy balf*sz..


dec. 10. 21:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Kölcsönösen jól kijövünk. Ettől függetlenül anyósom és apósom szerencsétlenek, de ez másik sztori.
dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Szerencsétlenek🤣Az enyém is🤣
dec. 10. 21:48
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Ma már nincs ilyen sztori, semmi következménye nincs ha megszakítjátok a kapcsolatot. Régen kötelességed lett volna tűrni bármilyen is az anyós-após.

Ma már felnőttek a "fiatalok", úgy élnek ahogy akarnak, azt engednek be akit akarnak.

dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Olvasgasd itt a kategóriát, van egy csokorra való :D
dec. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

4es,éjjel nagyon sokat olvastam,szinte már fájt a hasam a nevetéstől😂

Örülök,hogy nem csak nekem vannak ilyen anyós,após pajtik😂

dec. 11. 07:21
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

Ahh, ezer örömmel ventilálok neked. Nagyon jófejek az anyósék, imádom őket, de olyan dolgaik vannak, amiktől azért sikítani tudnék. Főleg apósom, anyósom aranyos.

Várjuk az első kisfiunkat márciusra - náluk első unoka, első dédunoka a családban, szóval mindenki izgul nagyon. Apósom a családi asztalnál nagy vigyorral kérdezi, hogy na akkor pontosan mikor is jön a baba? Mondom, hogy március 11 a dátum. Jajj, az jó, mert ugye ott sok családtagnak névnapja van a következő héten (összevont ünneplést szoktunk tartani) akkor már a kicsi is ott lesz! Mondom neki szépen, hogy ez egyrészt hozzávetőleges dátum, másrészt egy hetes gyerekkel sehova nem fogok menni. Jajj hát akkor legyen nálunk az ebéd, ha nekem jobb úgy hogy én főzök! Ahha mondom, akkor mondom másként: Mi ebből kimaradnánk, lesz elég dolgunk. Mindenkit megköszönt majd a férjem a nevünkben.

Másik terve: Jó, akkor majd a család nőtagjai jönnek nekem segíteni, a férjemet meg a férfiak elkíserik egy három napos tejfakasztóra. Mondja a férjem, hogy ő nem szeretné, velem akar lenni, majd nyáron egy házavató buli lenne inkább. Olyan vehemenciával esett nekünk, hogy EZ A SZOKÁS, ÍGY LESZ, ha akarjuk ha nem, ez így lesz! Egy hétig nem szólt hozzánk, úgy megsértődött.

A lagzival kapcsolatban több kirohanása volt, például nem akart eljönni, mert nem a részeges haverját kértük fel vőfélynek (nem is volt vőfély, cm volt) aki kilenckor a saját hányásában feküdt volna. Ja és a zene sem volt megfelelő, mert nem egyszál szintivel nyomták a tücitücit, hanem dj volt. Nem táncolt, pukkadt. 🤣

Szegény anyósom mindig próbálja csitítani, előre lebeszélni, de annyira makacs, hogy az már komikus.

dec. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%

6.

Mi az a cm?

dec. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
33%

Kérd meg a párod, mondja el azokat a sztorikat, amelyekben a te anyádat és apádat látja szerencsétlennek és balf*sznak, mivel neki a te szüleid anyós-após, máris meglesz a sok sztori.


Ja, hadd találjam ki, te vagy a nő és természetesen megint a pasi szülei a rosszak, a tieid tök jó fejek. Amúgy ez ilyen kielégülést hoz neked, hogy idejössz anonim fórumokra szidni őket?

dec. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Cm: ceremóniamester.
dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

9.

Thx! :)

dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!