Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós,após sztori?

Anyós,após sztori?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok nekem mondani anyós és após sztorikat? Minden kategóriában érdekel. Tudjam,hogy nem csak az én anyósom,apósom egy balf*sz..


dec. 10. 21:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
34%

18.

Még gázabb, hogy ennyi idősen ekkora Karen vagy.

dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
30%
#14 Az értő olvasás nem erősséged, igaz?
dec. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
26%

"A kérdezö SEHOL NEM ÍRTA, hogy "szidjuk közösen a férjeink szüleit""


A kérdezö azt írta, "Tudjam,hogy nem csak az én anyósom,apósom egy balf*sz.."


Ergo, egyértelműen olyan sztorikat várt, ahol szidják őket a menyek, ezzel bizonyítva, hogy igen, másoknak is balf*sz anyósa-apósa van.

dec. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
84%
SEHOL nem írta, hoyg CSAK NÖK írjanak! Anyósa/apósa ugyanis a férfiaknak is van
dec. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
16%

Mégis miben balfaszok? Ha ennyire azok lennének, nem lennél együtt a gyerekükkel :D

Én imádom anyóst meg apóst. Igen, vannak fura dolgaik, de elfogadom őket úgy, ahogy vannak, ahogyan ők is elfogadtak engem úgy, ahogy vagyok.

Ellenben a saját anyám egy rohadék, de nem tartjuk vele a kapcsolatot.

dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Dinnye2 ***** válasza:
68%
Attól, hogy egy anyós/após hülye, a gyereke még nem feltétlenül lesz az. Lehet, hogy neked mázlid van velük, de akkor hagyjad el ezt a kérdést, mert baromira csak rontasz mindent.
dec. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Anyósnal ebéd: lenyalja a kanalat, majd beteszi a közös nagy nokedlis tálba szedőkanálnak…
dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Dinnye2 ***** válasza:
100%
#27, Te jó ég! Na, ez azért... Uhh.
dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
86%

Anyosom nagy arc, van egy par vicces tortenet. Fiam meg pici volt, kb 6 honapos, puszilgattam a hasat, amin o nagyokat kacagott, erre anyos megszolal, jajj vigyazzak, mert a nevetes nem tesz jot a szivenek :D Torolgessem a nyelvet pelnkaval ( Ami tiszta poszmot) hogy ne kapjon szajpeneszt. Amikor eloszor volt beteg a fiam, 38 fokos hoemelkedesnel tiszta idegbe volt, hogy meguti a guta. Akkor meg azt sem tudtam mit jelent az. :D A koldokcsonkot tegyuk el es adjuk oda neki 18 eves koraba, amit neki kell kicsomozni. Mondjuk muanyag csipesszel lett elkotve, mondja nem baj, akkor is szulinapi ajandek :D

Es meg mennyi ilyen van... viszont azt nagyon tisztelem benne, hogy sosem nekem mondja, hanem a fianak. El tudom kepzelni meg miket mondhatott neki, amiket a ferjem nem mert elmeselni :D

dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!